Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorkozásnál néha hozzáér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozásnál néha hozzáér a pasim farkához a fogam. Főleg mikor öklendezem. Nem fáj neki csak engem zavar. Másnak is hozzá ér vagy én vagyok ügyetlen?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az is csoda, hogy meg tudod csinálni, ez bizony ezzel is járhat, attól függően, hogy mennyire vastag a pasid farka, neked meg mekkora a szád, milyen a fogaid elrendezése. Ne agyalj feleslegesen. Ha szűkebb a torkod átmérője, előfordulhat még az is, hogy a mélytorok fáj egy pasinak, ez nem rajtad múlik.
2021. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha öklendezel az nem jó. engem zavarna, hogy miattam öklendezel
2021. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés már engem is érdekelt. Mert mikor én is tövig bekapom, van hogy a hátsó fogam hozzáér a farokhoz. És mindig reménykedem benne, hogy nem kellemetlen érzés az illetőnek. 😅

Az 1-es válaszolóval teljesen egyetértek. Farokmérettől, szájmérettől illetve a fogak elrendezésétől szerintem is függhet.

2021. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal vékony fiú az enyémet is tövig bekaphatná...
2021. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!