Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy férfi akivel már kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akivel már kb 7-8 hónapja rendszeresen összejövünk szexelni, és ma láttam kézenfogva sétálni egy nővel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mármint nem szeretném, hogy miattam menjenek szét, vagy én legyek az, akivel megcsalja a jelenlegi párját.


Eddig nem tudtam, hogy van párja, Facebook-on se láttam erre utaló jeleket, nagyon lelkiismeret fordalásom van.


20/passzív


2021. okt. 7. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:
*furdalásom
2021. okt. 7. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2021. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha találkozik beszéld meg vele.

Vagy írj rá hogy mi a helyzet és szeretnéd megbeszélni.

2021. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon úgy tűnik, hogy veled csak szex van, ahogy írtad, egyébként meg kapcsolatban él. Ettől még lehet jó a szex.
2021. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős kapcsolatot szeretnél ....az nem lesz belőle sajnos.lehet keresni kell másik pasit
2021. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Én így jártam,lehet segít neked a döntésben.

Randin vallotta be hogy neki van kapcsolata egy pasival aki passzív, ő pedig Uni és csak arra kellenék neki hogy néha megdöngessem amit még is hálált volna úgy éreztem.

Hagytam az egészet nem érdekelt nem megyek bele ilyen dolgokba.

Majd egy hónap múlva elsétált előttem jegyürűvel a kezén feleségével és három gyerekkel, akik körülöttük rohangáltak és apának szólította az egyik.

Hatalmas döbbenet volt, és nagyon nagyon megköszöntem magamnak, vagy az égieknek hogy ebbe nem mentem bele.

Minden nap szembe köptem volna magam a tükörbe,DE Tény van akinek ez bele fér a lelki világába, és úgy is felfoghatja meg ment egy házasságot, hogy az apukát kielégít.

2021. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdezőt sem meg néhány válaszolót sem. Attól, hogy a másik fél tetű, miért nektek kellene lennie lelkiismeretfurdalásotoknak? Ha van egy nős pasi, aki faszt akar cumizni, az úgy is fog rá találni, nem a másik fél a hibás. Csak a hűtlen fél a hibás, nem az, akivel megcsalja a partnerét.
2021. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki kerek perec, max tönkremegy a másik kapcsolata is :)
2021. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!