Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eddig heterónak vallottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig heterónak vallottam magam, viszont pénteken spiccesen, és nagyon megengedtem, hogy leszopjon az egyik bi ismerősöm, azóta csak erre a szopásra tudok gondolni, mit tegyek? Nem akarok férfiakkal is viszonyt folytatni.

Figyelt kérdés

Rég nem jött össze nővel, spicces voltam, úgy voltam vele adok neki egy esélyt, életembem nem szoptak le ennyire jól. Szinte szerelmesen bánt a farkammal, és ennyit még soha nem élveztem, és ennyiszer még sosem spricceltem.


Másnap bűntudattal ébredtem, viszont akárhányszor eszembe jutott, egyből felállt, többször is kivertem tegnap erre az élményre, és mindig sokat és gyorsan élveztem, és akkorákat lőttem, hogy magam is meg lepődtem.


Hogyan verjem ki ezt a fejemből?


2021. okt. 17. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Miért kellene kiverned a fejedből?

Ha annyira jó volt, akkor inkább ismételjétek meg.

2021. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
"Heterónak vallottam magam", de egyből megengedted, hogy leszopjon egy férfi, aha.😂😂
2021. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem túl rövid az élet a szabályokhoz. Ha így felizgatott ez, akkor ma éld át újra. Főleg ha mint írod még nő sincs kilátásban. Csak jobb mint rejszolni.
2021. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ajánlottak már ilyet, de én vissza utasítottam, fel sem állna szerintem ilyen helyzetben. Minimum bi vagy valószínű.
2021. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Miután "felébredtél a sokkból", szerintem tartsd meg ezt a jó haverod feltétlenül. Az a baj, hogy a társadalom nagyobbik része "kő-hetero", egy csomó emberben benne van, hogy "á, nem, én ilyet soha", és másokon is ennek szellemében ítélkeznek, pedig az egésznek csak azon kéne múlnia, hogy ki mit vár őszintén magától és mástól - és ha valamit kipróbál az ember, és tetszik, akkor azt egyszerűen el kellene fogadni. (Ez az elfogadás nagyon hiányzik ebből a társadalomból.)
2021. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 2 honap alatt nem jutott egy normalis fiu aki csak egyoldaluan kielegit neked meg…. Irigyellek.
2021. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Kanos vagy, rég voltál valakivel, ne agyald túl a dolgot.

Borusabb lett az idöjárás miatta? Csökkent a fizetésed? Nem! Akkor meg? 😀

Figyu, élvezd a dolgot. Amíg nincs nő legalább van néha valaki akivel le tudod vezetni a feszültséget. Ha majd találsz barátnőt akkor leálltok.

Most öszintén, nem mindegy hogy nő vagy férfi szája kényeztet. Ugyan annyi foguk van és a felépitése is ugyan az 😀

Becsukod a szemed, elképzeled csajnak aztán kész. Nem kell tovább menni. Ha ő szivesen kisegit és elég neki ennyi akkor hajrá.

Aztán majd ha lesz csaj akkor már nem fog eszedbe jutni mert megteszi neked majd az és még többet is!

Addig is élvezd az életet, és ne idegeskedj marhaságokon csak azért mert mások azt mondják hogy elitélendő.

Gondolj arra hogy egy indiai ki tudna nyírni ha látná hogy marha burgert eszel előtte 😀

2021. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én storym is hasonló. Nekem is ez volt. Csak utána a srác tűnt el nem én...
2021. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Most öszintén, nem mindegy hogy nő vagy férfi szája kényeztet."


Hát ténylegesen hetero férfinél nem. Max a biszexeknél nem.

2021. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Az addig oké, de ekkora feneket kell keríteni a dolognak? Nem halt meg senki, nem ment csődbe semmi. Nem tudom mlrt kell ekkorára felfuji egy egyszerü érzelem mentes légyottot.

Ez is annak köszönhető hogy már már betegesen iszolyognak a másságtol az emberek. Nem mondom hogy mindenki legyen ez vagy az, azt mondom hogy mindenki nyugodjon le a csába. Leszopott, élvezted ennyi. Ha rosszul érzed magad miatta, ne engedd többet. Ha jo volt, akkor se kell megismételni. Az egész rajtad áll.

2021. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!