Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként hol és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként hol és hogyan ismerkedtél meg az első sráccal?

Figyelt kérdés
És hány évesen? Hátha mások tapasztalata alapján nekem is összejön. Meg amúgy is érdekel másoknak hogy és mennyi idősen lett az első pasival...

2021. okt. 17. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszólított az uszodában. Én 14 voltam ő meg 15. Aztán dumáltunk. Majd kövi héten is. A 3. héten áthívott magához. Ott benyőgte hogy jaj nem verjük ki. Hát kivertük. Csak ő közbe először csak megfogta nekem. Majd bekapta. Eztkövetően minden héten leszopott. 3 évig jártunk össze. A durva hogy full passzív volt és közbe egyszer megmértük hogy 22cm volt a farka. Azóta meg felesége van épp a múltkor jött szembe az ismerős ajánlásoknál. Szóval most gondolom naaagy heteró.
2021. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Gólyatábor (gimis) szobatársam volt. Én művészetis ő meg sport tagozatos. Nagyon szép teste volt, szőke haj, kék szem. 3 éjszaka aludtunk egy szobába. Én sokszor néztem meg őt. Néha összeakadt a tekintetünk. 1. éjszaka hullafáradtan vártuk hogy a bojler melegítse a vizet és dumáltunk. Kiderült nincs csaja és nekem se. Aztán nagyon néztük egymást. Mondtam, hogy irigylem hogy jó a teste. Ő is dícsért engem hogy nem gáz az hogy nagyon vékony vagyok. Mondtam, hogy az akkor is más h neki kocka has meg erős kar. Mondta, hogy fogjam meg a karját bátran. Majd a mellizmait mutogatta. Aztán egyszer csak úgy összeakadt a tekintetünk. Megfogta a fejem magához húzott és lesmárolt. Ezután jött az igazi meglepetés. Ugyanis nagyon pici farka volt. Viszont nagyon jót dugtunk. Mint kiderült ő 13 évesen volt elsőként egy vizilabdás társával. Így 15 évesen mire velem akkor még szűz sráccal volt addigra tapasztalt volt. 3 éjszaka volt vele. Nagyon jó volt. És persze kb havonta 2 havonta össze tudtunk hozni egy-egy délutáni talit. Néha kimaradt 3-4 hónap aztán volt hogy heti 2x. Ami érdekes hogy féltékeny volt mikor meséltem neki hogy mással is talizom. Olyankor nagyon oda tette magát. Meg nagyon szeretett összebújni. Aztán egyszer megsértődött mikor a hármas szexről volt szó és azt írtam a srácnak hogy nem nagy a farka. De hát ha 16cm volt is sokat mondok. Onnan nem beszélt velem... Azóta se beszélünk.
2021. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért lett lepontozva vajon az előző? Nekem sajna még nem jött össze semmi. Igaz lehet hogy nincs körülöttem meleg vagy bi vagy nem tudom.
2021. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért lett lepontozva,mert az írása alapján adott volt egy helyes izmos és érzelmes srác, neki meg a 16 centis farok (ami még csak nem is átlagos) kicsi volt és emiatt leépítette...
2021. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pincérkedtem,amikor bejött egy jókedvü társaság, több ismerös is volt közöttük, nekem viszont szemet szúrt egy ragyogó kinézetü, jóképü, jólöltözött srác. Csak megjegyeztem magamban, hogy csinos. A társaság egyre jobban belemélyedt a beszélgetésbe, és még a homoszexualítás is szóba jött. Az általam csinosnak tartott srácot bu´zták. Ö felállt az asztaltól, és odajött hozzám: hallod, hogy milyen hülyék ezek ? Nos akkor éreztem meg igazán, hogy mi még össze fogunk jönni. Ha sokára is, de egy év múlva mentünk elször ágyba egymással.
2021. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves voltam amikor a birkózó csapattársammal edzettünk, és ugyebár olyankor akaratlanul is hozzáérünk egymás farkához!

És ekkor éreztem,hogy kökeményen állt neki!

Aztán az öltözőben mikor ketten voltunk, viccesen mondtam neki, hogy éreztem.

Erre ő elővette és mutatta, hogy most is áll neki, mert rám van izgulva.

Aztán jöttek a történések!

2 évig csak kölcs.kiverés és orál volt.

Egy koleszba költöztünk.

Akkor kérte, hogy dugjam meg.

Onnantól pedig......

2021. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 ossze is jottetek? 😁
2021. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát most írta, hogy 2 évig csak petting volt, UTÀNA

"onnantól pedíg".


Hát akkor valószínü, hogy egy darabig együtt voltak még...

2021. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Békés megyéből válasza:
77%

Sziasztok! Békés megyéből nincs valaki?

Mert már nagyon ki akarnék próbálni dolgokat.

2021. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
WRy0817 itt van még ?
2021. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!