Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívoknak volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívoknak volt olyan, hogy felmentetek valakihez akit nemismertek és nem annyira jött be a srác de azért lefeküdtetek vele ?

Figyelt kérdés
Multkor voltam egy pasinál képeken jólnezett ki élőben meg nem jött be annyira kicsit kínos volt de mondtam neki hogy mégsem jön be. Nektek ?

2021. okt. 23. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok de volt ilyen. Megmondtam neki és elköszöntünk. De van amúgy olyan hogy az ember kanos és ha már ott van belemegy. Ilyen is volt. Az más kérdés hogy utáltam magam utána.
2021. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, akkor csak max leszopom. Őt sem akarom kanosan hagyni, meg én is rákészültem valami élvezetre, ez így belefér és senki nem járt rosszul.
2021. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Volt igen, kiderült, hogy nincsen meg minden foga, ráadásul az elsőkből hiányzott neki.


Kínos volt, szerencsére nem feküdtem le vele, viszont elkezdte masszírozni a talpam, aztán verni a talpammal a farkát, majd rá is élvezett a talpamra, fura volt, de ennyi belefért, lefeküdni nem feküdtem volna le vele semmi pénzért, a fog téma nálam kényes kategória :D

2021. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Lecumiztam 2x mert finom volt a cucca aztan leleptem
2021. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt de ha már felmentem hozzá akkor nem akartam visszakozni de szerencsére nagyon értette a dolgát és nem bántam meg.
2021. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!