Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legrosszabb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb szexuális élményed?

Figyelt kérdés

Hány évesen volt? Mi történt? Elmeséled részletesen?

Nekem 17 évesen volt az első. Egy 17 éves sráccal. A tali elején elkezdett szopni. Közbe pedig verte a farkát. Ez azt hozta hogy 1 azaz egy perc után elélvezett. Majd hazaküldött, mert elment a kedve. Ezért utaztam 1 órát oda és vissza is.


A másik egy 27 éves izmos srác volt. Nem állt fel neki. Mondta, hogy majd mindjárt csak szopjam kicsit. Hát kb 10 perc szopás után felállt. Megalázónak éreztem, hogy rám nem áll fel. Ezután 38 percig dugott és az istennek nem tudott elélvezni. De nem akartam bunkó lenni csak már kellemetlen volt a fenekemnek is. Alíg vártam, hogy vége legyen. Ezután még hetekig hívott ismétlésért.



2021. nov. 2. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

hetero is ér?

F

2021. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
19 voltam. A srác 17 volt. Miközben szopott a srác én hátradőlve élveztem. Amikor egyszer csak megszólalt egy hang. A 23 éves tesója hazaért amit nem hallottunk meg. Ordibált és meg akart verni. Felkaptam a nadrágom és futottam. Így egy szál alsónadrágba futottam az utcán. Aztán mikor láttam, hogy nem jön utánam felvettem. De iszonyat kellemetlen volt. Bár szerencsére a XVII.kerületben családiházas részen volt és nem volt sok ember. Aztán vettem csak észre, hogy ott maradt a diákom és benne a bérlet. Amit természetesen megtalált. Ezután az iwiwen fenyegetett meg, hisz így megtalált. Hogy én az öccsét megrontottam, stb. Na de itt jött a csavar. A srác azt mondta visszaadja a diákom, stb. Találkozzunk. A találkozón pedig én se hittem el mi történt. Azt mondta ha leszopom őt is akkor visszaadja. A tali tehát eddig volt kellemetlen. A srácot eztkövetően kb 2 éven át szoptam le néha igaz az öccsével megtiltotta, hogy beszéljek vagy elmondjam neki mit csinálunk. Amúgy a szexben is elég erőszakos volt. Szerette dugni a szám pl ami mivel kicsi volt neki simán belefért. Aztán később Londonba ment dolgozni. A facen nem találom már a gyereket így nem tudom mi lett vele.
2021. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy fiúval megbeszéltük, hogy egymás vágyait teljesítjük. Ő mélytorkosan szopott amit felvehettem videóra. Neki pedig az volt az álma, hogy alázzon. Nagyon kellemetlen volt ahogy leköp meg mondja a szövegeit és kell mondanom, hogy köszönöm Igenis Uram, stb. Teljesen bántam, hogy belementem, ezért mondtam, hogy hagyjuk. Amire mondta, hogy ha elvállaltam akkor csináljam. Felálltam. Erre adott egy pofont. Végül az egész 10 percig tartott de a végét nagyon nagyon vártam. Azt hittem menni fog, de nagyon megalázó volt pedig leírva nem volt nagy szám. Akkor voltam 22 éves a csávó meg 35.
2021. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy táncművészt dugtam meg szaunában, de eléggé vékony-anorexiás volt, majd bár gumiba dugtam, észrevettem, hogy nem mosta ki magát, egész idő alatt éreztem utána a kaki szagot, pedig többször beszappanoztam magam...
2021. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
2 haverom lefogott,és a harmadik vadul dugott.Aztán cseréltek. f
2021. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Gimi 9. Osztály… nyitva maradt a szünetbe a gépem es elolvasta a mellettem ülő a leveleim poénból. Köztük azt amiben ismerkedek paaikkal. Miután kitudódott folyton piszkáltak. Egyszer pedig 2 srác a wcben piszkált. Lehúzták a nadrágom meg ilyenek. Mivel kis vézna vagyok és voltam is ezért mertek kötekedni. Aztán az egyik kitalálta szopjam le. Megdugta kb. A számat. Majd a haverja is. Mondván ezt szeretik a b-zik. A vicc hogy a srácot azóta láttam rómeón egyszer. Mármint az elsőt. A második félévet más suliba kezdtem… az egészben talán az bántott leginkább hogy az első szexuális élményem ez volt.
2021. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak én nem találok olyat, aki jól néz ki, és alázna? xd
2021. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak csajjal volt olyan, hogy a hév elvitt minket, és hát szárazon betoltam neki, kicsit megrepedt a fitymafékem, ami kvára fájt, de meggyógyult hamar.

Szóval sose told be szárazon! :D

2021. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Adammaister ***** válasza:
18%
Volt barátnőm beledugta a műkörmét a péniszembe. Jó volt..
2022. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Vuk-91 ***** válasza:
85%

Nos van az, hogy eddig saját partnerem még nem volt.


Aztán van az, hogy általános 5-8 között, és egész gimnáziumban többször is előfordult egy-két szexuális zaklatás, illetve szexuális bántalmazás, az egyik gyerek mögém lopózkodott és gatyán keresztül feltolta az ujját, a másik az alvásomat zavarta meg az éjszaka közepén kollégiumban azzal hogy rám mászott, becézgetett és dugást szimulált, harmadik felajánlja hogy elégítsem ki orálisan, ha a barátja akarok lenni (ezzel ki is nyírta minden barátkozási szándékomat), és hadd ne soroljam!


Az ember azt hiszi, csak a lányokat lehet szexuálisan zaklatni, de én fiú vagyok, biszexuális, és autista. Mondjuk egy ideig szigorúan tartottam magam a heteroszexualitáshoz és homofób viselkedéseim is voltak, amit persze rontott tovább az hogy más fiúk nemi bántalmazással próbáltak engem megalázni, ami minden mással (csúfoltak, vertek, Gaslighting, amikor rá akartak venni hogy mindez az én hibán és én vagyok a sátán amiért kiállok magamért) együtt azt eredményezte, hogy rohamaim lettek, mintha epilepsziás lennék. És csodálkoznak, hogy szinte remete vagyok. Ha ez az emberiség, akkor nem kérek belőle...

2022. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!