Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet az oka annak,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak,ha zavar az,hogy a leendő partnerem előttem sok férfival volt már? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Relatív,hogy mi sok, sok mindentől is függ,de nem a több százra gondolok elsősorban. A betegségek miatt is parázom de amúgy se esik jól belegondolni ha már sokat alkalmizott.

2021. nov. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
mert bizonytalan, szexista vagy azért
2021. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szexista nem is ezt jelenti
2021. nov. 3. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát, számomra alapból kilőve a sokat k*rott emberek komoly kapcsolatra. Azok teljesen komolytalanok és szinte 100%, hogy szexfüggők is. Nyilván az evidens, hogy nem normális k*rni fűvel-fával. És az teljesen mindegy, hogy hetero, vagy homi az illető. Egyébként ilyenek tudatalatt is vannak az emberben(amit te írtál magadról).


Pl: A másik nyálától mindenki undorodik(partnert kivéve kb, esetleg nagyon közeli rokon), mert belénk van kódolva, hogy az egy baktérium tenyészetes fertő. Szóval számomra is undorító, mikor másokat látok nyelvezni, stb. És ez mindenkinél így van, mivel ez evolúciósan kialakult bennünk.


Én bennem is azért meglenne az, hogy aki szétk*ratta már magát, vagy ő k*rt, azokat így nem tudom komolyan venni és egészségesen kezelni. Ez van. Illetve kinek mi a fontos.

2021. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aktívként mikor összejöttem a pasimmal, nekem is voltak eféle előitéleteim.

Nem tudtam semmi ilyesmit hogy hány pasija volt előttem, csak mondta hogy én vagyok a legjobb az ágyban akit valaha is ismert.

Én naív 10főre gondoltam max, egyszer 2év után jött szóba több mint 200fő járt már ott,

Pár nap kellet míg magamhoz tértem, de már ez a múlt 10 éve együtt.

2021. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tök mindegy ki mennyit szexelt a lényeg hogy legyen egészséges és ha valaki gyakran csinalja más partnerekkel járjon gyakran orvoshoz
2021. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert hedonista, szexmániás.
2021. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És nektek mekkora szám lenne az,amit ha a partner bemond azt mondjátok bocsi nem?
2021. nov. 3. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát lehet én leszek a feketebárány, de nekem 20 fölött már felejtős.
2021. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!