Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz hogy a koliban szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a koliban szinte biztosan lesz meleg élménye a bentlakóknak?

Figyelt kérdés
Koliba akarok költözni, és ha felhozom mindenki azt mondja hogy ott majd megy a buzulás meg a bulik drogok…igaz ez?

2021. nov. 9. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában 4+1 évig, főiskolán 3 évig voltam kollégista és soha nem volt semmiféle b.zulás semmilyen szinten sem. Még csók sem, nem hogy közös hoki, orál vagy esetleg aktus. Van egy csomó ilyen korábbi kérdés, hogy "kinek milyen kollégiumi meleg élményei voltak?" stb, na ilyenkor beindul az emberek fantáziája és írnak mindenfélét, de az ilyen válaszok 99%-ban inkább beteljesületlen fantázia és vágy, mint valós megtörtént események. Érdemes ezeket a történeteket némi kétkedéssel és fenntartással kezelni, amikor hatalmas nagy kalandokról számolnak be egyesek. Nem mondom, hogy egyáltalán nem fordulhat elő, de ritka, mint a fehér holló. Én 8 év kollégiumban eltöltött idő alatt sohasem tapasztaltam, de még csak nem is hallottam ilyesmiről pletyka szintjén sem. Ez inkább csak fantázia.

A bulizás, na az más kérdés. Az volt rendesen. :) Pia az gyakran előfordult, füves cigi is becsúszott, akinek igénye volt rá az meg tudta szerezni magának, ennél ütősebb cuccok nálunk nem voltak és szerintem annyira nem is igazán jellemző. Előfordulhat itt-ott, de nem ez az általános, hogy kemény cuccokon pörögnek a diákok/hallgatók.

2021. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem igaz. Hetero vagyok. 5 évig laktam koleszba. Rendszeresen megruháztuk aki bu$ulni akart. 30F
2021. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 vagyok, és laktam koleszban, igaz később, de ha ügyesen csináltad, akkor tudtál ismerkedni, hála a társkereső alkalmazásnak...
2021. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Más kérdésben már leírtam, de jöjjön itt is.

Kb 3 éve voltam vidéken egy koliban. A koli kb üres volt mert tavaszi szünet volt de 1-2 lakó volt. Amikor elmentem zuhanyozni pont akkor kellett 2 másik srácnak is és pont a velem szembe eső fülkékbe. Néztek végig ahogy zuhanyzok majd az egyik felállította a farkát amire nekem is felállt kicsit hisz na...

Ekkor bezárta kulcsra az zuhanyzó ajtót és mindketten átjöttek. Szopás, smár, stb. Majd ezután a koliszobában folytattuk. Amíg ott voltam minden nap szexeltem velük. A story érdekessége, hogy már 27 éves voltam ekkor és ők meg 18-19 évesek. Sose mertem volna ilyet... Nagyon jó volt. De utólag se hittem el hogy ilyen megtörténik. Durva hogy én tiniként még ismerkedni is csak titokban. Nem hogy még tudja haver is... koliba meg titkoltam pedig egyszer egy kolis társ szerelmet vallott nekem de letagadtam hogy meleg vagyok pedig bejött a srác. Igaz év végén mondta el mikor másnap ment haza mindenki… de nálunk is ha kiderült volna tuti piszkálás ment volna. De ma más világ van szerintem…

2021. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
igaz
2021. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
14, kb. ugyanezt a leírást olvastam régebben egy másik kérdésnél, csak ott egy sráccal volt előadva, nem kettővel. Bocs, de kamuszagú.
2021. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!