Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, és egy dolgot leszámítva minden tökéletes nálunk. Ő nem szereti nyilvánosan kimutatni az érzéseit irántam, én meg az ellenkezője vagyok. Ezalatt úgy értem, hogy amikor megyünk az utcán, akkor a kezemet se szereti megfogni. Csók, puszi az se szokott adni ilyenkor. Engem ez már kezd zavarni, mert úgy érzem nem szeret engem. Otthon persze állandóan ölelget, csókolgat, de társaságban úgy érzem, mintha csak egy barát lennék!

22F



2021. nov. 9. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert neki van esze,tudja,hogy ez nem utcára való dolog. Legyél már reális,jó neked,ha fujjolnak,utálkoznak a hátatok mögött?
2021. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 steven95 ***** válasza:
99%

Beszélgetés a kapcsolat egyik alapja. Miért itt kérdezed meg, s nem tőle?

Lehet ő még nem tart ott, hogy önfeledt természetességgel élje meg irántad a szerelmet egy ilyen világban. De pont Neked magyarázom..? Például nyílt vagyok a családom előtt, és erős vehemenciával tudok kiállni magamért, de még mindig van olyan bennem, hogy nem akarom más arcán látni, hogy kényelmetlen helyzetbe hozom... a létezésemmel. Tudom, elég elb...ott egy helyzet.

Beszélgessetek ki mit vár el a kapcsolattól, kompromisszum, megértés..stb.

2021. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi a fenének fogdosná a kezedet az utcán? Nem kaptál még idegentől pofont, beszólást.?

Vagy ti nem Magyarországon éltek?

2021. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Mert szégyelli tudja ,hogy nagyon égő lenne az utcán ezt csinálni


Amúgy én nem tolerálom amit tesztek mert nem normális dolog amit csináltok

2021. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már erről, ő továbbra is azt mondja, hogy nem szeret nyilvános hozzámérni, és ő ezen nem fog változtatni. Csak nem érti meg, hogy nekem ez mekkora fájdalom, megszakad a szívem, hogy nem szabad hozzáérnem az utcán.
2021. nov. 9. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is így éreztem a te korodban. Az én párom se mutatta ki nyíltan soha, hogy együtt vagyunk. Én világga kürtöltem volna, de nem hagyta. Most már hálás vagyok neki, mert akkoriban még ennyire se voltak elfogadóak az emberek. Anélkül is elég bántást kaptam, mi lett volna ha még azt is tudják, hogy meleg vagyok.. Szóval ha otthon te vagy a mindene akkor egy pillanatig se kételkedj benne! Pont ezzel mutatja ki a szeretetét, hogy megóv téged! Sose tudhatod mit váltanál ki az emberekből ha felvállalnátok..
2021. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Attól is függ, hogy hol éltek. Én max Pesten merném jobban ezt felvállalni az utcán, de pl már egy Szegeden nem. Szóval nekem se lenne kedvem hallgatni mások susmogását, beszólását, stb. Nem azért, mert nem tudom megvédeni magamat, de ez előbb-utóbb terhelne. Nyilván nem kell foglalkozni másokkal, illetve én elég türelmes vagyok, de hosszútávon azért nem tűrném el.
2021. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy szerintem elég önző viselkedés az, hogy abszolút nem képes kimutatni a barátom az érzelmeit irántam. Nem egy idegen vagyok, hanem a párja.
2021. nov. 9. 12:59
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Vele beszéld meg, ne velünk. Te sem kezeled párodként, hiszen ahelyett, hogy vele beszélnéd meg, úgymond itt "rinyálsz". A párkapcsolat nem arról szól, hogy a saját önzőségeidet ráerőlteted a másikra, ezt azért jól jegyezd meg. Ha viszont ennyire zavar téged, akkor meg hagyd ott. Elég tapasztalatlan vagy még.
2021. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

“abszolút nem képes kimutatni a barátom az érzelmeit irántam”


Az előbb azt írtad otthon állandóan ölelget, csókolgat. Az a célod, hogy kirakatban tegye mindezt, az jelentene valamit vagy mi? Ha tudnád mekkora mázlid van vele.. Ne üldözd el magad mellől!

2021. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!