Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat gondolok barátom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolok barátom legjobb barátjára, vonzódom hozzá. Mi történhet ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt párommal, nagyon szeretem és külsőleg is vonzódom hozzá, jóképűnek látom most is.

Azonban van egy barátja aki eleinte még unszimpatikus is volt, de kb. egy év után ahogy többet beszéltem vele úgy lett egyre vonzóbb nekem. Nem is a külseje hanem inkább a viselkedése,személyisége. Kb.az első alkalommal amikor találkoztunk (még nem komoly volt a kapcsolatunk a párommal) egyértelművé tette,hogy tetszem neki, lehet ezért sem tudom kiverni a fejemből. Nem is tudom,hogy ő azóta hogy érez. A férfiaknál elmúlik az ha tetszik valaki?

Mit csináljak félek hogy rájön valamiből párom,hogy tetszik a barátja? Nem tudok nem találkozni vele, mert sok időt töltenek ők is együtt.



2019. febr. 20. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félreqrtam című cikkünk 523745. epizódját fogjuk olvasni 2 hét múlva ugyanitt.
2019. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy jó kis édeshármas.

Nagy összeveszés lesz a vége, ez szinte borítékolható. Itt nincs jó megoldás. Ha a 2 srác meg tudja ezt beszélni valahogy egymás között akkor esetleg lehet valami megállapodás, de ez nagyon ritkán szokott működni. Ha megcsalod a mostani párod, akkor biztosan nem lesz Happy end a vége!!!!

40F

2019. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak tesztelt akkor a haverod kérésére, hogy mennyire vagy könnyűvérű.
2019. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érd el hogy a barátod ne akarjon veled lenni továbbra,és ezt ő mondja ki minden fájdalom nélkül.Akkor lehet kevésbé fogja zavari,ha összejössz a haverjával.Vagy ha egy másik városba költöztök a haverjával miután összemelegedtetek.
2019. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lol

és titeket kéne elvenni feleségül, mi?

2019. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
5# És pedig őket elfogják,igen.
2019. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi történhet ebben a szituban? --- Háááát alapvetően két két dolog történhet.

1.) A Te egyre fokozódó vonzódásod következtében - mivel előbb-utóbb úgyis csak kiderül - szétzuhantok mindhárman... és mindenki megy a maga útján tovább... vagy dühöngve, vagy megbántottan, vagy csalódottan, mondhatni szárnyaszegetten.

2.) Elmondod jelenlegi barátodnak az IGAZAT, minden kertelés nélkül(!) őszintén! <NEM LESZ KÖNNYŰ!> Meglátod, rögvest megtapasztalod, hogy mit reagál erre. Ha valóban és teljes szívből szeret téged, akkor egyetlen zokszó nélkül elenged. Ezt hívják feltétel nélküli szeretetnek! (Miközben persze abban is reménykedhet, hogy esetleg később meggondolod magad, mert rosszabbul jársz... s visszatérsz hozzá. Még ez sincs kizárva.)

Amennyiben patáliát csap és ragaszkodik hozzád... mert hogy TE (már mióta) az ÖVÉ VAGY... nos, akkor ez azt jelenti, hogy úgy szeret téged, mint egy "ékszert", mint egy birtoklás tárgyát, azaz alanyát.

És lehet, hogy ez sokaknál furcsának, ellenszenvesnek tűnik... de mégis azt mondom:

Ha az ember IGAZÁN, szívből szeret Valakit, akkor nem RAGASZKODIK hozzá, ha a Másik menni akar... Az IGAZI barát képes arra, hogy ELENGEDJE Azt, aki menni akar... (Mert nem birtokolja!) Ami persze nem jelenti azt, hogy az Elmenő (azaz Te) jól is döntesz akkor, amikor el akarsz menni Tőle... Az, hogy a legjobb barátjához, vagy sem, az irreleváns az ügy szempontjából.

Te most úgy érzed, jobban járnál a barátjával. És még ez is elképzelhető... De erre semmi garancia nincs. És soha nem is lesz. Ilyen az élet... semmire nincs garancia... Se arra, hogy 40 évig, se arra hogy 80 évig éljél teljes boldogságban, avagy boldogtalanságban...

Én azt mondom, a szívedre hallgass, ne az eszedre. És döntened kell! Minél hamarább, annál jobb.


De, bárhogyan is döntesz, Neked mindenképpen Igazad lesz. Mert ami történni fog ezután életedben, az lesz a Te Valóságod. És ha hibás döntést is hoznál bármikor... azt mindig úgy tekintsd: TANÍTÁS számodra, intő példa arra, hogy MIT és HOGYAN ne csinálj a jövőben... mert akkor újra és újra zsákutcába futsz...


Az ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!