Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kezelitek azt a helyzetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek azt a helyzetet,ha a pasitok csak aktív/csak passzív a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én is inkább aktív vagyok,de komoly kapcsolatban lennék uni,viszont a pasim hallani sem akar róla. Tudom hogy nem mindenki élvezi ezt vagy azt,de szerintem ez valahol a komrpomisszumról meg a másik szeretetéről is szól.

(Keress mást véleményeket most hagyjuk)



2021. nov. 23. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem fér bele az ha a pasi leszop engem. Csak fordítva izgat. Nagyon nehéz erre találni partnert pedig nekem csak alkalmi kéne.
2021. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2021. nov. 23. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Kb ez a szokásos felállás nálam

Én az aktív, partner a passzív


Szerepet cserélni senkivel se szoktam, dugni szeretek

2021. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha a pasid hallani sem akar róla, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Ha uni vágyaid vannak, akkor baromi kicsi az esélye annak, hogy ezt meg tudod élni egy kizárólag passzív partnerrel. Értem, hogy azt gondolod, hogy "ez valahol a kompromisszumról meg a másik szeretetéről is szól", de ha már ismerkedéskor elmondta magáról, hogy ő kizárólag csak passzív és te így is belementél vele a kapcsolatba, akkor előre tudtad, hogy mire számíthatsz tőle. Utólag már hiába mondod, hogy szeretnéd megélni az uni/passzív vágyaidat te is. Uni csak unival működik jól hosszútávon. Csak aktívval vagy csak passzívval ideig-óráig el lehet lenni uniként, de ha a csak aktív vagy a csak passzív fél nem hajlandó egy kicsit sem a kísérletezgetésre, hogy kipróbálja a másik szerepet is, akkor nem tudsz sok mindent tenni, mert nem vonzza őt a másik szerep. Ezért kell ezt az elején letisztázni. Ha ő elmondta neked a legelején, hogy őt csak a passzív szerep vonzza, akkor nem kérheted számon rajta, hogy miért nem d.g meg téged. A párkapcsolatokban a kompromisszum nem erről szól. Ha azt mondta volna magáról a megismerkedéskor, hogy ő is uni, és ennek ellenére csak passzív lenne minden alkalommal, akkor lenne jogod számon kérni őt, hogy "hé, nem ebben egyeztünk meg". De így nem. Ilyenkor tényleg nem tudsz mást csinálni, ha nem tudsz lemondani a passzív vágyaidról. Keresni kell mást. (Meg majd itt biztos ajánlani fogják többen is a hármasozást, hogy vegyetek be harmadik személyt, vagy legyetek nyitott kapcsolatban stb., nekem ez nem jön be, ti meg majd eldöntitek, hogy nektek ezek az opciók beleférnek-e vagy sem.)

"Tudom hogy nem mindenki élvezi ezt vagy azt,de szerintem ez valahol a komrpomisszumról meg a másik szeretetéről is szól."

Ha nem élvezi és ezt előre közli is veled, akkor nem köteles kompromisszumokba belemenni. Ha uninak mondaná magát, akkor talán igen, de így nem. A másik fél szeretete meg nem feltétlenül azt jelenti, hogy akkor bevállal olyan dolgokat is, amiket egyébként nem kedvel vagy nem szeret. Attól, hogy hallani sem akar az aktív szerepről, még nem azt jelenti, hogy nem szeret téged igazán vagy eléggé. Csak neki az nem fér bele. Mindenkinek meg vannak a határai, a saját korlátai. Ha az én párom is olyat kérne tőlem, ami mondjuk nekem már nem fér bele és ezért nem teljesítem, az nem azt jelenti, hogy nem szeretem őt. Hiszen már az elejétől kezdve tudta rólam, hogy hol vannak a határaim és mi az, ami nekem még belefér és mi az, ami már nem. És ha neki ezen túlmenően más extra vágyai is volnának, akkor ne engem keressen, mert akkor nem én vagyok az ő embere. Ha a párod rugalmatlan és egyáltalán nem nyitott az aktív szerepre, akkor nem ő a te embered, ha nem tudsz teljes mértékben lemondani a passzív vágyaidról. Csak olyan partnerrel tudsz hosszútávon is jól működő kapcsolatot kialakítani, aki minden "feltételednek" megfelel. Ha valamelyiknek nem felel meg, akkor előbb-utóbb változtatni fogsz, mást fogsz keresni helyette. Vagy lemondasz a vágyaidról, vagy keresel mást. Nem nagyon van harmadik választási lehetőség, ha a partner nem nyitott a szerepcserére.

2021. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ultra passzívként a farkam kb. használhatatlan. Szerethetem akármennyire is a partnerem, hiába tennék meg bármit érte, attól még nem fog menni. Játékokkal felcsatolhatóval kielégítem ha szeretné. Ezt el szoktam mondani az ismerkedés során is mert érthető az is amit mondasz hogy attól hogy valaki passzív attól még néha akarhatja vagy képes lehetne rá. De vagyunk olyanok is akik abszolút nem.
2021. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt szeretném elmondai, hogy ezt nem a semmiből találtam ki,már az ismerkedésnél mondtam, hogy én szeretném, ha ő is lenne néha passzív. Azt mondtajó, lehet róla szó, ehhez képest most meg hallani sem akar róla.
2021. nov. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!