Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ha egy fiú jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha egy fiú jól működő hetero kapcsolatban időnként arra vágyik, hogy a fenekébe élvezzenek?

Figyelt kérdés
Légyszi csak értelmes válaszokat írjatok!

2021. aug. 11. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát mert nem egészen hetero a srác.
2021. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Bi inkább az olyan pasi. Valószínűleg a nő nem vevő popsis játékokra, így pasit keres rá titokban. Én is így vagyok ezzel a fiús játékokkal
2021. aug. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Az nem heteró. Nem egyértelmű?
2021. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%
Mert biszexuális?Vagy csak falból van "jól működő heterosexuális" " kapcsolata?
2021. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Volt ilyen pasim. Seggbedugattta magát velem felcsatolhatóssal. Minden megtettem a kedvéért. Neki mégis a fasz kellett. Megcsalt a baràtjávan.

Egy biszex sem tud megmaradni egy nő mellett.

2021. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert bisex
2021. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom nem feltétlenül bisex embernek mondanám. Engem izgatnak az ilyen játékok, sőt van itthon dildó is amivel magam kényeztetem. Szeretem a prosztatám is stimulálni(bár orgazmusom nem volt még). De hogy egy férfi testet simogassak vagy csókolgassak, vagy férfival csókolózzak az kizárt. Ebben is biztos vagyok. Inkább mondanám ezt perverz dolognak mint a másik nemhez való vonzódásnak. Persze le lehet pontozni de a valóság ettől nem változik.
2021. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
88%
Ha arra gondolsz hogy pl. Egy lány a felcsatolható mű dildóval megdugja az normális hiszen prosztata élvezést vált elő. De ha arra hogy a seggébe élvezzenek az már nem annyira
2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Fenékbe élvezni pedig csak férfi farokkal lehet, akkor pedig nem lehet hetero az illető. Nem olyan bonyolult ez.
2021. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy heteroszexuális kapcsolatban nem feltétlenül kerül ingerlésre minden erogén zóna. Meg aztán hiába a mákostészta valaki kedvenc étele, azért minden nap azt enni nem feltétlenül nagy élvezet.
2021. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!