Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Ha valamiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Ha valamiért le kéne feküdnötök egy nővel, akkor a péniszeteket hová tennétek be szívesebben? A vaginájába vagy a végbelébe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Popó lukba.
2021. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

nem értem a kérdést

egy meleg férfinak miért kéne lefeküdni nővel?

nem találja szexuálisan vonzónak felse állna a gyík

ha meg vonzónak találja akkor meg nem meleg hanem a többi másik csapat...

2021. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy melybe, mivel ez egyáltalán nem segít hozzá ahhoz hogy élvezem a dolgot, mert engem férfiak vonzanak.
2021. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Szájába

Mivel puniba, vagy segbe kéne hogy merev legyen, az meg nem menne.

2021. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, még elképzelni is rossz. Sehova se tenném be neki szívesen. Még a szobából is kimennék, ha meztelen a csaj. Amúgy meg basszus, ez a megfogalmazás: "a végbelébe". :D
2021. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy egyiket sem élvezi, mivel nem kívánja - elég sok tunning kemikália kellene amúgy is hozzá hogy felálljon.
2021. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem voltam nővel, és szinte mindig passzív vagyok, de ha ilyen helyzetbe kerülnék, és nem lenne más választásom, akkor csakis a végbelébe. De ha nincs bejáratva a csaj, akkor kábé lekonyul, mire beleerőltetném. XD


32/f

2021. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon muszáj lenne, popsiba. Lehetőleg úgy hogy sokat ne lássak a csajból csak a lukat és akkor behunyt szemmel talán lehetne :D HA nagyon muszáj lenne :D
2021. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

A fenekébe semmiképpen.

Nem is értem a heterók miért análszexelnek,ha van más opció.

Baromi macerás,ráadásul a lányok nem is élvezik annyira.A fiúknak élvezetesebb,ha dugják őket,a lányoknak kevésbé,inkább csak bevállalják.

2021. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

17 éves koromban barátiköröm azzal zaklatott, hogy még szűz voltam. Kerítettek egy lányt és konkrétan zsaroltak, hogyha nem fekszem le vele biztos meleg vagyok, ők meg kitagadnak maguk közül. Gimis fejjel egy menő társoságnak számított, és a végem lett volna, ha az egész iskola b.zizott volna.


A lány nagyon sokat nyüstölte a pálcámat, mire egy kevés élet mászott bele, de az is inkább az idegességtől. A külső rész puha, a hüvely nedves és a tágulása is teljesen más, egyszerűen nem bírom. Inkább halnék meg, minthogy ezt újra átéljem

2021. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!