Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van jelentősége annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak, ha meleg vagyok, de álmomban a legjobb barátnőmmel szexeltem?

Figyelt kérdés

Elég furcsa volt, mert rengeteg szex álmom volt már, de csak pasikkal. 😂😂😂

Szóval ezt így nem tudom hová tenni, hogy ez miért volt. Legjobb barátnőm a lány, szinte minden nap beszélünk/találkozunk is. Nem gondoltam rá soha szexuálisan, full meleg vagyok.



2021. dec. 2. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Van jelentősége. Gyógyulsz.
2021. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem fogom elmondani neki, ez ahhoz túl kínos lenne. De azért érdekelne, hogy mitől álmodtam ilyet. Nem is jutott eszembe soha, hogy ki akarnám próbálni lánnyal a szexet.
2021. dec. 2. 16:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit jelenthet ez, de amúgy élvezed? Vagy olyan semleges volt?
2021. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem éreztem semmit, csak láttam álmomban ahogy megtörténik.
2021. dec. 2. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Az öndiagnózis gyakran félrevezető.
2021. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi van, ha biszex vagy? :)
2021. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Én álmomban anyummal csináltam, reggel el is kapott az undor. Nyilván sose gondolok ilyesmire.


Az álom csak álom, nem kell túlgondolni.


22N

2021. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Van,akkor biszex vagy.
2021. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
65%
Magamból kiindulva én csak akkor álmodok ilyet, ha nagyon vonz, vágyok rá a való életben is. Nem lehet h. neked tetszik ő tudat alatt csak elnyomod magadban az érzést? Oké h. meleg vagy, de történnek velünk olyan dolgok amikre nem is szamítanánk...
2021. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Még a gimiben volt egy ragyogó biológia oktatónk, aki a pszihológia mellett az álmoról, Nem elfelejthetö módon az álomfejtésröl is tartott nekünk órát.


Tehát az álom azért van, mert az agyunk is kipiheni a napi fáradalmakat. Feldolgozza, ami történt a nap folyamán. Ez a feldolgozás lehet felnagyítva, vagy kívánság is. Csak olyat nem tudunk álmodni, ami NEM történt meg velünk, hiszen nincsen kép róla.

Ebben az esetben a kérdezönél valószínüleg álmában elöjöttek az életbeni elvárások, ezért feküdt le a barátnöjével, mer úgy illik. De, hogy dugás nem volt az álmában, az szinte biztos. Kívánság lehetett, mert szexelni akartál, felnagyítás, mert nem reális az álmod.

Nem kell megijedni, ettöl az álomtól még rendes ember maradsz.... :-)

2022. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!