Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Én egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandula16 kérdése:

Mit tegyek? Én egy fiatal srác vagyok és a legjobb barátom elég depis és szerintem belém szeretett. Nemrég szakítottam a barátnőmmel össze vagyok zavarodva és nem tudom mitévő legyek. F

Figyelt kérdés
4 napja szakítottam a barátnőmmel és magam alatt vagyok. a barátom is elég depis volt az utóbbi években és nála aludtam tegnap. Hossza kérdezés és nyúzás után kimondta hogy azért depis mert nincs egy aranyos fiú akit szeretgethetne.... erre lefagytam egy kicsit, de mivel én is magam alatt voltam magamhoz öleltem, ő meg megölelt és megcsókolt. ennyi történt semmi több utána néztünk filmet, és aludtunk és másnap mentünk iskolába. ma este ezen jár az eszem és NEM tudok aludni!!!! Mit tegyek? Egy nagyon aranyos szelíd természetű fiú, szép gesztenyebarna félhosszú haja van. de nem lány.
2016. ápr. 12. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Bebuzultal...homi lettel . Fogadd el es smarolj tovabb vele
2016. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Szánalomból ne szexelj vele. Ha tetszik és kíváncsi vagy milyen fiúval, akkor meg hajrá. Egy alkalomtól nem leszel sem meleg, sem biszex.
2016. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazából nem vágyom most szexre egy kicsit sem. ez marhára nem a szexről szól... Ha másra nem tudsz gondolni ne is írj. Csak nagyon finom volt a csókja és nem is néztem meg eddig igazán de tényleg aranyos.
2016. ápr. 13. 00:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy tetszik a közelség, finom a csókja. Nem akartam közönséges lenni. Viszont azzal, hogy belemész a "játékba" megerősítést küldesz a fiúnak. Próbáld meg eldönteni mit karsz.
2016. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szeretni akarok valakit. szeretetet adni és kapni. olyat szeretni aki őszinte és aki szintén szeret.... most így érzek.
2016. ápr. 13. 00:53
 6/18 anonim válasza:
100%

Figyelj az előbb ìrtad le, hogy szeretetre vágysz. De ha szeretetet szeretnèl, adnod is kell cserèbe. Szerintem nincs semmi baj avval hogy ez megtörtènt köztetek, csak most el kell döntened mit szeretnèl, hogy kèpes vagy viszont szeretni ezt a fiù-t vagy nem. Szerintem várj egy, kèt hetet amìg valahogy sikerül feldolgoznod az előző kapcsolatod. Ha sikerült letisztáznod ezt magadban, akkor ülj le, ès beszèld meg vele, mi is törtènt akkor.

Sok sikert :)

2016. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kovpet ***** válasza:
100%

"Egy nagyon aranyos szelíd természetű fiú, szép gesztenyebarna félhosszú haja van. de nem lány."


Napi cukiság <3 :)


Amúgy meg jól gondold meg a dolgot. Ha beléd szeretett, de te nem vagy szerelmes belé, akkor nagyon óvatosan és őszintén kezeld a helyzetet, mert olyan sérülést szenvedhet a srác, amit nehezen hever majd ki.

Szerintem gondolkozz a helyzeten és vele is beszélgess róla sokat. Ha nem vagy meleg vagy bi, akkor hiába szeretnéd, nem fog menni a dolog. De a leírtak szerint ezzel nem lesz baj :)

2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom nem igazán vagy megrázódva attól, hogy egy pasi megcsókolt... Lehetséges, hogy te is mélyebb érzéseket táplálsz iránta, mint barátság? Abban sem lenne semmi kivetni való, de ha nem, akkor ne játssz az érzéseivel, mert nagyon padlóra tudod vágni. Hány évesek vagytok egyébként?


22/mf

2016. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért zavarna? hisz a barátom és ahogy mondom semmi undortó nincs benne. de azért nem lány hanem fiú. És ezért ez nem lehetséges szerintem. ilyenkor sajnálom hogy ne vagyok lány mert ő egy igazán jó ember. és még aranyos is.
2016. ápr. 13. 18:39
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ülj le és gondolkozz el, hogy ez neked tényleg olyan nagy baj-e... objektíven nézve a dolgot, a "világ" nem fogja ezt megakadályozni, ugyanúgy éreznél mindent, az anatómia majdnem ugyanaz, sőt bizonyos dolgokban teljesen ugyanaz mindkét nemnél. Itt arról van szól hogy a fejedben ez gondot okoz-e. Ha nem baj számodra, akkor pedig a legboldogabbá tudnátok tenni egymást a világon.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!