Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha a volt alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt alkalmi szexpartnerem valószínűleg a legjobb barátommal randizik? Lenne nála még esélyem?

Figyelt kérdés

Egy időbe rendszeresen jártunk az egyik meleg szórakozóhelyre iszogatni a barátaimmal, ott ismerkedtem meg egy sráccal, aki még aznap este megdugott. Végül is így kerültünk közös társaságba velük, nem mondtam el se ő se én senkinek, hogy lefeküdtünk, mivel akkoriban nekem más jobban tetszett, ennek ellenére még párszor lefeküdtünk, de ennyi, ennek már pár hónapja.


Tegnap viszont láttam, hogy kirakott a legjobb barátom, meg a volt alkalmi szexpartnerem ugyan arról a helyről egy insta sztorit, valamilyen kiránduló hely volt, illetve láttam őket a kocsmában is a szórakozóhely közelében, és este se jöttek bulizni, feltételezem randiznak, elmondjam a legjobb barátomnak, hogy már párszor lefeküdtem a pasival akivel randizik?


Illetve valamiért zavar, hogy engem buliból vitt haza, a barátomat meg elvitte randizni, szerintetek jobban bejön neki ő mint én illetve szerintetek le is feküdtek?


Vajon esetleg lenne még esélyem nála?


2021. dec. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nekem úgy jött le, hogy te se akartál tőle többet akkor. Vagy tévedek?
2021. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha a legjobb baratod, akkor en ezt megbeszelnem vele, mit szol hozza. 28f
2021. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem akartál tőle semmi komolyat, így nem hiszem hogy most igényt tarthatnál rá. Plusz attól hogy dugtatok nem randizhat? Én a helyedben nem rondítanék bele egy alakuló kapcsolatba, a semmi esetre sem jogos féltékenykedéssel
2021. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán féltékeny vagy. Maradj ki a dolgukból, keress valaki mást. 30/f
2021. dec. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!