Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Magnum szaunával kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Magnum szaunával kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Még nem jártam ott, csak tervezem hogy kipróbálom. Hogy mennek ott a dolgok? Mit kell tudnom mielőtt ellátogatok oda?
2021. dec. 11. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Életem első alkalmi partnerét ott szedtem össze.
2021. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Régebben gyakran jártam oda, átlagban öten dugtak meg egy-egy alkalommal. És ott is öklöztek először.
2021. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben nem volt találkozásra helyünk a barátommal, ezért hetente ott találkoztunk. Mi nem kerestünk idegent. Vagy két évig rendszeresen jártunk oda, ebből is kitűnik, hogy jól éreztük magunk ott (egymással). persze láttuk, hogy mások is vannak ott, néha néha körbe is néztünk, de csak egymással voltunk. Gondolom a környezet azóta sem lett rosszabb.

Azt gondold végig, hogy ha vadidegennel szeretnél szexet, maga az idegen mekkora veszélyforrást jelent nem kívánatos "ajándékok" beszerzése kapcsán. Szerintem ez a legfontosabb kérdés, ezt kell először magadnak megválaszolnod.

2021. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én max egy közös hokiban lennék benne.

Milyen korosztály jár oda? Az öltözőtől már mindenki meztelen?

2021. dec. 11. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bemész, az előtérben levő recepción bejelentkezel, kapsz egy szekrénykulcsot, törülközőt. Elmész az öltözőbe, ott levetkőzöl. A törülközőt a derekad köré csavarhatod és mehetsz zuhanyozni. Utána már látod, hogy ki hogyan viselkedik, követheted a tapasztaltakat. Indulj el felfedezni a terepet. Vannak pl.közösségi terek, ahol közösen lehet pl. tv-t nézni. (Persze nem természetfilmet... :D) Nem vagy köteles senkivel kapcsolatba lépni, a tekintetedből olvassa ki mindenki, ha elutasítod. Én nem tapasztaltam soha tolakodást. (Lehet, hogy a külsőm ezt nem indokolta? :)))))
2021. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg folyton folyton macerálnak. Főleg az idősebbek. 20/f.
2021. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

(5 vagyok) 6: Akkor most már biztos, hogy a külsőm/a korom miatt nem zaklattak engem. :o

Szóval, oda nem csak jóképű férfiak járnak! :)

2021. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

...a gőzben egyszerre 3-an is le akartak szpni.

Tetszett a dolog.

Egy volt csak, aki elhívott (magával húzott) az egyik zárható kabin felé.

Nem bántam meg. Igaz, gyorsan a szájába mentem, de aztán megint úgy intézte, hogy a popsiját is bejárattam.

Ezek után felmentünk hozzá. Ott volt még egy menet -ekkor már én is a számba vettem őt.

Kb fél évig le se kellett mennünk a szaunába, nála volt játék...

2021. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!