Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a jó a mélytorokban? Te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a mélytorokban? Te bevállalod?

Figyelt kérdés
Miért jó csinálni és ki élvezi ha kapja? A korotokra is kíváncsi vagyok. Meleg kérdés!!
2021. dec. 14. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen elvezem mivel latom az arcan mennyire elvezi
2021. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyen jó lenne:

[link]

2021. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szeretem kapni, a makk az igazán érzékeny, sokkal lejjebb nem érdemes menni (szerintem)
2021. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
én sosem értem, hogy hogy nem öklendeznek tőle
2021. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

2#

Igy használom a barátomat

Csak több levegőt adok neki

És ő szokott

öklendezni, de nagyon élvezi KÉRI

2021. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Én szeretem, mert a szopás az egyetlen dolog, amiben jó vagyok és amiért az emberek kedvelni szoktak.

Nem nézek ki jól, divatos holmim sincs, de akit leszoptam, az emlékszik rám és újra keres, mindig.

Persze így nehezebb azért partnert találni, mert azt senki nem látja pl. egy kép alapján, hogy jól szopok, mondani meg bármit lehet, de aki "megvolt", az visszajár(na). Sajna hamar ráunok egy emberre, mert csak az érdekli őket, hogy szopjak.


Amúgy nagyobb farkat már tényleg nehéz mélytorkozni, de a legtöbb ilyen nagyfarkú pasit izgatja, hogy öklendeznek a farkán. Volt olyan is, aki azt mondta, hogy az se zavarja, ha lehányom és kérdezte, hogy akkor is folytathatja-e a szám dugását?

2021. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Az én 8 centis méretemmel könnyű a mély torok. Nincs öklendezés


30f

2021. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Én egyrészt azt imdádom a mélytorkoban, hogy teljes mértékben átadom magam a pasinak akivel vagyok, másrészt nagyon felizgat amikor látom, hogy kib*szottul élvezi ahogy öklendezek rajta, ahogy folyik a nyálam, könnyem, de mégis csinálom tovább. Harmadrészt pedig én is nagyon szexinek érzem ahogy "nyáladzok" a pasi farkán.


21f

2021. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon kipróbálnám 20 év körüli, helyes sráccal.. szeretnék alárendelt lenni, kipróbálni, hogy csak az élvezetének eszköze vagyok.

Igényes, sportos 30-as, egyébként hetero életet élő pasi vagyok.

2021. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 steven95 ***** válasza:
86%

Szerintem az benne az élvezet, hogy minden irányból beléd akar hatolni az aktív. Egy "tiltott" hely, ahova csak röpke másodpercre lehet bejutni az élvezetért. Nem egyszerűen kinyitod a szád, a "munkában" aktív résztvevő a befogadó is erős koncentrációval és odafigyeléssel/akaraterővel. Befogadóként orgazmikus élmény ahogy megnyitod a torkod egy pénisznek és befogadod a másikat. Ennyi.


Személyszerint más nem, sem a durvaság, sem direkt a fulladás, sem az öklendezés nem vonz benne. Egyfajta idea ami fantáziában működik legjobban.

2021. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!