Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találhatok meg vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok meg vajon egy srácot akivel szexeltem és itt ismertem meg?

Figyelt kérdés
Sajna a régi profiljára szerintem nem lép be vagy alapba az oldalra se. Nem tudom. Ugyanis arra augusztus óta nem reagált. Akkor írtam neki. Jó lenne megtalálni. Életem első élménye vele volt aztán nem lett több és most újra izgat sráccal de egyszerűbb lenne olyannal akit már ismerek.

2021. dec. 17. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmilyen más kontaktod nincs hozzá, semmit sem tudsz róla (egyáltalán hol találkoztatok???) akkor sehogy. Egyébként ha akarna tőled valamit akkor már keresne magától, szóval benne van a pakliban hogy számára ez a történet csak ennyi volt (egy gyors alkalmi és viszlát).
2021. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel itt egy másikat? :D
2021. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesen keresed, lehet csak egy menet voltál neki... Engem is sokszor lekoptattak itt, ezért már nem is írok/válaszolok senkinek többet.
2021. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mutatkoztatok be? Mik vannak.
2021. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
István volt a neve, 18 éves volt és sok spermája volt.:)
2021. dec. 17. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te ez mennyire nem csökkenti le a keresést?😂

Rám is illik mindhárom feltétel, de az fix, hogy én senkivel sem találkoztam.

Írd a várost, írd, hogy mikor taliztatok, írj valamit magadról, és ha megtalálod őt szerencséd, ha mást... Akkor is.

2021. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Budapesten történt. Ha nem akar semmit se para de akkor mondja meg. Ja és valaki kérdezte nincs más kontakt? De van. A telefonszáma ami nem él.
2021. dec. 17. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg telefonszolgáltatónak ha megadod a számod, hogy a (volt) tulajnak továbbítsa a te számod? Biztosan kijelzi a sázmod a hívott félnél. Nem állítottad el véletlenül és netán nem látja, hogy te hívogatod?
2021. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!