Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora életkorbeli eltérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora életkorbeli eltérés elfogadható egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Ami még nem ciki egyik félnek sem, és nem érzi feszélyezve magát ha a párjával megy ide -oda.

Nem szexre, hanem párkapcsolatra gondolok.


2021. dec. 21. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a két félnek elfogadható. Erről ne másokat kérdezz meg, mert mindenki mást fog mondani.

Egy hosszútávú kapcsolatban azért jócskán át kell gondolkodni pl 30 éves korkülönbséget, mert idővel egyre mélyebb szakadék lesz, egyre több egészségi probléma, stb

2021. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
társadalmi elfogadás az nagyon korlátolt..ha egy fiatalabbnak bejön egy idösebb es forditva akkor csak rajtuk mulik..le kell szarni mit szolnak az emberek
2021. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az adott két félen múlik, senki másnak nincs hozzá köze. Ha szeretik egymást, az az ő dolguk, nem kell senkinek sem azt elfogadnia.
2021. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez, senkinek nincs hozzá köze. Ahogy jól érzed, ahogy jól érzitek magatokat, és nem ártotok senkinek.

Senkinek semmi köze hozzá.

2021. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ mennyire fiatal a korosztály, szerintem egy tizenéves tini ne kezdjen 5 évnél idősebbel, de egy 30as hölgynek miért ne lehetne 50es párja.
2021. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetero, vagy meleg kapcsolat tökmindegy - ami nektek belefér. A ti életek, senkinek semmi köze hozzá! Aki a barátotok az elfogadja, megérti, aki meg csak pletyizni akar a dolgaitokban az meg nem. Egyébként másoknak éltek, vagy magatoknak?

Azzal együtt - mivel homo kategóriában írtad - ha meleg vagy akkor napra pontosan ugyanakkor születhetett a párod így is úgy is a szájára fog venni a környezteted.

2021. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én 27 vagyok, és beleszerettem az 58 éves kollégámba.Nagyon kedves,értelmes,humoros férfi és ahogy kinéz, egy tízest letagadhat.

Dús haj, nem ősz,magas és mindenkivel udvarias.

Viszont nem tudom, hogyan közeledjek felé,mert tudom,hogy magányos,de nem viselkedik nyomulósan.

De nagyon szeretném,ha a társam lenne. Köszi a válaszokat ,akik írtak.

2021. dec. 22. 02:21
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Gerontofil vagyok! Párom és én köztem 35 év korkülönbség van. Lassan 4 éve vagyunk együtt. Nekem ő az első... És az első másfélévben Szerelmes voltam... az picit henyhült... de jól el vagyunk....
2021. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal csak annyi a gond, hogy 58 évest néztél ki, hogy max pár év eltelik, és már te magad is öregnek fogod tartani, nem fogsz vonzódni hozzá. Illetve a korral már a test is öregszik, jönnek sorra az ilyen-olyan betegségek. Maximum alkalmiba mennék bele ilyen korkülönbséggel.
2021. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra, mármint én + valaki más közt 5-6 év az ok. maximum. Mások között meg nem igazán érdekel, hogy mekkora a korkülönbség. Véleményem van, de mindig megtartom magamnak.
2021. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!