Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Élőben próbáltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Élőben próbáltak már felszedni fiúk?

Figyelt kérdés
Hol? Hogyan? Mik a jelek? Engem szerintem 2x akartak felszedni de csak később esett le nekem a dolog. Hogy szokás? Vagy egyáltalán meritek? KORT írjatok az nagyon érdekel hogy milyen korosztály mer...

2021. dec. 23. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2021. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elmeséled kérlek hogyan volt?
2021. dec. 23. 17:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Strandon idén nyáron egy srác mikor bementem a zuhanyzóba nézett nagyon. Majd elkezdett kéjelegni. Eskü. Úgy hajolt le a tusfürdőért hogy pucsítson és hátra nézett rám. Bevallom felállt. Ezt észre is vette. Ezután ahogy mentem öltözni ő is jött és kifele is mikor én mentem. Kint leszólított majd végül az lett, hogy 2x leszopott. Azóta se láttam. :D F 29
2021. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tömegközlekedésen végig követett egy srác a fél városon. Amikor átszálltam villamosról metróra, majd metróról buszra, végig jött velem egész úton, mindig velem szemben ült le. Távolból végig szemeztünk, helyes srác volt, bejött, tetszett. Amikor leszálltam a buszról és már csak 5-10 perc séta volt hátra a munkahelyig, akkor leszállt ő is, utánam szaladt gyorsan, utolért és leszólított. Estére szeretett volna velem egy alkalmi randit. Talán még bele is mentem volna, mert helyes srác volt, csak volt valami kis extra vágya, ami nekem már nem fért bele, így nem jött össze. Sajnálom, mert jól nézett ki. De így a semmiért végig utazta a fél várost, hogy kövessen.

Volt egy olyan sztori is, hogy postán adtam fel egy hivatalos levelet, és a postás srác levágta az ablak mögött, hogy meleg vagyok. (A megszokottnál több gyűrű volt a kezemen, plusz a szemkontaktusból, finom mozdulatokból.) Elmentem dolgozni a munkahelyre, egyszer csak csörög a telóm, ismeretlen szám. Felveszem, nem mutatkozott be, csak randira hívott egy kedves, mély férfi hang. Mondom oké, délután 4-kor végzek, üljünk be egy kávéra valahova. Vakrandi, ilyen még sosem volt, próba szerencse. Jó randi volt. :) Szőke, nagyon magas, kedves, szép srác. Sokáig beszélgettünk. (Kiderült, hogy óvatosan kibontotta a levelem, amit délelőtt feladtam nála a postán és abban benne volt a tel.számom is. Aztán nyom nélkül visszaragasztotta. Igen, törvénytelen. De én akkor egyáltalán nem bántam. :))

Egyszer meg én próbáltam felszedni egy brutál helyes srácot élőben. Újságárus srác, nála vettem rendszeresen az újságot. NAGYON tetszett. Elolvadtam tőle. Sötét haj, barna bőr, világító kék szemek, sportos alkat. :) Egyik alkalommal kértem tőle a szokásos újságaimat, majd megkérdezte: kérsz még valamit? Én meg mondtam neki, hogy "igen, a telefonszámodat. XD". Elmosolyodott, látszott, hogy nagyon tetszett neki a "poén", de mutatta a kezén az eljegyzési gyűrűt és azt mondta: "hát, sajnálom, de az nem fog menni, menyasszonyom van, most volt nemrég az eljegyzésünk" és aztán nagyon aranyosan mosolygott tovább, fülig ért a szája, nem jött zavarba (én annál inkább, de gondoltam megpróbálom, hátha. Legfeljebb nem-et mond, mit veszíthetek). Utána is folyamatosan nála vásároltam, ugyanolyan mosolygós és kedves maradt velem a későbbiekben is. :)

2021. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyetemi buliban akartak felvenni, kicsit vibeoltam a zenére a parketta szélén, és egy srác tőlem pár méterre szintén a szélén olyan tipikusan csábítóan táncolt és folyamatosan nézett, így én is és ő is közeledtünk egymáshoz, majd már egymás mellett voltunk, és megkérdezte, hogy elvonulunk e egy nyugisabb helyre.

Így felmentünk hozzá, ahol hát jól el voltunk, majd fél évig a pasim is volt.

2021. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

hozzám odajöttek egy plázában, mert emlékeztettem valakire, akit pár napja egy melegbárban látott

de biztos, hogy nem én voltam az, heteró vagyok, így kulturáltan elköszöntünk egymástól.

2021. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, életkor: 25-30 között volt valószínűleg ő is, meg én is
2021. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy srác a Tescoba nézett és követett :D Majd leszólított. Azóta se láttam őt :( Én 29 ő 25
2021. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Csakis élőben! Neten a sok kamus, álmodozó csak az időmet rabolja. Így itt nem is részletezem. Ha véletlen találkozunk, kint az életben, majd meglátod, megtapasztalod... :P
2021. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

2 esetben is, az egyiket már korábban leírtam:


Aki tartja az EÜ vizsgára való felkészítést, ami kell a jogsihoz, na 5 alkalmas volt az oktatás, és az 5 alkalom alatt folyamatosan nyomult a tanár, nem tudom honnan szimatolta ki, hogy meleg vagyok, amikor teljesen férfiasan viselkedek, meg öltözködök.



Na mindegy, alapvetően nem is tetszett külsőre, viszont folyamatosan nézett, mosolygott, véletlen érintések, a különböző fogásoknál éreztem amikor átkarol, hogy áll a farka, na végülis az 5.-ik utolsó alkalom után meghívott mindenkit egy limonádéra a közeli büfében, (kiscsoportos volt az oktatás), mi egy picit tovább maradtunk kettesben, és nem vagyok rá büszke, de lefeküdtem vele aznap :D


A másik az 2 hete történt, elmentem kocsmázni egyedül, mert nem akart velem senki eljönni, közben Tindereztem, aztán hozott egy kört a kocsmatulaj, hogy a vendége vagyok. Meglepődtem, nem tudtam mire vélni, azt meg pláne nem, hogy mondta, hogy zárás után ha maradok ő is iszik velem egyet. Oké, gondoltam legalább nem egyedül fogok inni, záróra lett, odaült a hapsi, és mondta, hogy látott Tinderen, és remélem nem bánom, hogy meghívott egy italra.


23 vagyok, ő volt körülbelül 58, de jó fej volt, szóval megtörtént a legperverzebb élményem, megdugott a billiárd asztalon, majd felvitt magához, és nála is megdugott.


Kiderült, hogy az övé a kocsma, azóta ingyen iszok ott, és mindig maradok zárás után is :P

2021. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!