Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Hogy reagáltok ha valaki néz titeket valahol és érzitek hogy "úgy" néz?

Figyelt kérdés
Tehát ha látszik, hogy bejössz neki. Mondjuk mi van ha nem tetszik a pasi/srác és mi van ha tetszik? Hogy reagáltok? Ugyanis sose tudom mit szabad mit nem...

2021. dec. 30. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt pl egy srác aki a mekibe a hangomat dícsérte. Egyszer egy másik srác le is szólított aki nagyon szexi volt. De sose merek/tudok ilyen szituba lépni mert mi van ha tévedek. Szóval sajna semmi nem volt még :( Néha néznek olyanok is akikről visít hogy meleg vagy egyszerűen nem szimpi. Az néha kellemetlen de nem zavar.
2021. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik és "úgy" néz, akkor szimplán csak arrébb megyek, vagy nem törődök vele.

Ha bejön és úgy néz... Na hát olyan még nem volt, mert sose jövök be azoknak akik nekem tetszenek xd

Mindenesetre akkor valszeg odamennék hozzá és felvenném vele a kapcsolatot... bár eddig ilyet csak filmekben láttam :'D

2021. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szoktam analizálni másokat. Egyszer volt villamoson egy eset, amikor egy srác nagyon bámult. Fél szemmel láttam, aztán már kiváncsi voltam, hogy ugyan mit néz rajtam. Felé néztem és szemeztünk egy 10 másodpercet. Aztán zavarában már kinézett az ablakon. :D Vicces volt. Rajta láttam, hogy szimpátiával néz.

Legtöbbször ismerőseim hívják fel a figyelmet, ha valaki nagyon néz/nézett. Nekem igazából fel sem tűnik, meg nem is érdekel annyira, ezért nem is foglalkozom ezzel. Általában mindenki magából indul ki, ezért ehhez is így szoktam állni. :D Mivel engem nem érdekel, hogy ki néz, ki nem, ezért úgy gondolom, hogy mást sem, így nem is foglalkozom az egésszel. Felőlem verhetné is valaki előttem a farkát, valószínűleg azt sem venném észre. Ha meg igen, akkor max annyit gondolnék, hogy kicsit elmentek otthonról.

2021. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenem volt. Egy nagyon szép srác nézett. Diákmunkás volt nálunk. Szőke, kék szem és sportos test. Rólam nem tudják de szerintem valamennyire lejön ha figyel az ember. Mire haza értem este bejelölt. Elfogadtam. Beszélgettünk. Hát hamar rávezetett, hogy van-e csajom, stb. Aztán kiderült számára, hogy aktív vagyok holott nagyon vékony vagyok. Azt mondta nem érdekli ő akar engem. Azon a héten nálam aludt és mint utólag megtudtam én voltam az első pasi akivel volt. Ez nem tűnt fel. Egész sokáig jóba voltunk aztán pár éve kiment Amerikába tanulni. Azóta a profilja is nagyon korlátozott így nem is tudom most hogy néz ki. Képeket nem rak fel, stb. Aranyos volt és az egómnak nagyon jót tett, hogy egy ilyen srác akart velem lenni mert amúgy nem tartom magam jó pasinak annyira. Ezen kívül a tescoba volt egy eladó srác akinek bejöttem mert mindig fecsegésbe kezdett. Ez nekem le se esett de egyszer egy meleg barátom is velünk jött és ő kérdezte hogy ismerem-e dugtam-e vele. Ugyanis azt mondta ő érezte a levegőben hogy a srácnak bejövök meg hogy figyeljem meg mással nem beszél ennyit. Igaza volt. Ennek ellenére én nem mertem kezdeményezni mert ha meg tévedek...
2021. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, akkor egyszerűen csak figyelmen kívül hagyom, “hadd nézzen” .

Ha tetszik, akkor néha - néha odapillantok, rámosolygok esetleg. De semmi több, mert nem vagyok olyan bátor. :D

2021. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!