Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt részetek melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt részetek melegként viszonzott "tinédzser kori szerelemben"?

Figyelt kérdés
Én akkoriban mindig csak álmodoztam meg nézegettem azokat a fiúkat, de sosem lett belőle semmi. Van kinek ez összejött kamaszként? Mesélne róla?
2021. dec. 31. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt, még nagyon fiatal voltam, alig múltam 15 éves. A szomszédban lakott egy bácsi, aki akkor lehetett negyven éves, így nekem az volt. Nem is tudtam, hogy, miért, de nagyon szerettem mellette lenni mindig. Egyszer elvitt kirándulni, sátraztunk a Tisza partján. Persze este hideg volt a sátorban én meg hozzá bújtam, éreztem az illatát, és nagyon fel is izgultam. Ő megérezte ezt és elkezdett simogatni. Éppen le akarta venni a kis gatyámat, amikor el is élveztem hirtelen. Bementem a Tiszaba lemosni, ahol már állt nekem megint. Utánam jött és megláttam a hatalmas farkát, ami sokkal nagyobb volt mint az enyém. Próbáltam bekapni, de nehezen ment, akkora volt. Mondta, hogy elsőre csak rám fog élvezni, mert szokatlan lesz. Csurgott is végig a mellkasomon, nem is akartam lemosni. Utána megmutatta, hogyan kell rendesen szopni. Sajnos megint hamar élveztem, én bele a szájába. Majd a sátorban nagyon szorosan összebújtunk, mert vizesen mégjobban fáztunk. Nekem persze megint állt, keményen. Mondta, hogy megdughatom, ha szeretném. Persze, elélveztem még mielőtt rendesen betehettem volna. Majd aludtunk, én pedig álmodtam vele. Ezután szinte naponta jártam át hozzá, és együtt is voltunk. Következő évben viszont elköltöztünk. Azt hittem belehalok, ha nem láthatom többé. Leveleztünk még egy ideig, majd nekem lett ismét valakim. Igaz azóta sem szerettem senkit sem úgy, mint őt. Az első szerelem, ami soha nem múlik.
2021. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Elolvasva ezeket csak még rosszabbul érzem magam, mert én elnyomtam tiniként és idén kezdtem nézelődni, de még így se volt sráccal dolgom, mert mindenki arcképet akar.
2021. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nyugi nem vagy egyedül. :D

Nekem csak alkalom meg személy nem volt, akivel így minden klappolt és összejött volna. :D

2021. dec. 31. 11:01
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedek mindenre amit olvastam.Még arra is akit szájbadugtak mert legalább volt egy ilyen. Még akkor is ha nem volt jó.
2021. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!