Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő után lehet elkülden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet elküldeni a másikat melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Ki van írva a planetromeo profiljában, hogy kizárólag azonnali hokira keres embereket ma este. Beszélgettünk, látott engem, és azt mondta tetszek neki. Mondtam neki, hogy most azonnal hokiznék vele. Ez volt fél órája. Azóta nem írt semmit, előtte pedig mindig válaszolt 5 percen belül. Most már megírhatom obszcén szavakkal, hogy ő igazából csak egy kamus gec.? Vagy szokás szerint az ő oldalára állnátok, ha ezt megírnám neki?
2022. jan. 1. 22:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szóval?

Most már elküldhetem? Nem lesz az a reakciója, hogy nem voltam képes várni a válaszára?

2022. jan. 1. 22:37
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ahjaj😂 nagyon kikéne verni, mert túlságosan feszült vagy.
2022. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BB_ ***** válasza:
100%
Ha te ettől jobban fogod érezni magad, akkor tedd meg
2022. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már megtettem. Ugyanúgy ül, mint a kuka.
2022. jan. 1. 23:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig látszik, hogy olvasta.
2022. jan. 1. 23:02
 6/12 BB_ ***** válasza:
100%
Akkor felejtsd el, és keress tovább. Mindig lesznek ilyen emberek. Azokra fókuszálj, akik megérdemlik a figyelmedet.
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Kb. 99%-a ilyen azon az oldalon. Nem kell csodálkozni rajta.
2022. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 youngboy26 ***** válasza:
100%

#7 -s


IGAZAD VAN!


Nem csak a Planetromeo, hanem az összes online platform, ilyen kamus, "ki ha én nem?" töröltem magam, és szeretnek képet kérni, ja és annyi gerinc nincs bennük, hogy válaszra méltassanak! Nekem nincs szükségem ezekre!!!


Én a találkozások híve vagyok!


31F/Bp/uni/Bi

2022. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon igaz. Küldök képet, ha nem az álom pasi van rajta, akit szeretne, akkor offol is. Pedig semmi sem derült még ki rólam addig. Vagy éppen kiveri és lelép örökre. Gagyi a netes szarság az összes.
2022. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ja,ja naon getra az egész
2022. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!