Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kivel és hogyan volt életed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel és hogyan volt életed legjobb orgazmusa(i)?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? És ő? Aktív vagy passzív voltál? Mit csináltatok?
2022. jan. 2. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg a pasit. Vele vesztettem el. Miközben dugta a fenekem egyszerűen rámtört az érzés. Brutálisan nagy orgazmusom volt. A srác pedig nem kifejezetten a zsánerem, mert elég vékony. Persze nagyon szimpi volt emberileg, kedves volt, okos na és nagyon nagyon figyelt rám. Sokszor voltam vele később is. A farka átlag volt, de mégis szép. Sajnos ez az élmény később nem volt se vele se mással. :( Pedig jó lett volna.
2022. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy sráccal randiztam. A farkamat masszírozta, verte, stb. Komolyan elfáradtam a végére annyira intenzív élmény volt.
2022. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A jelenlegi párommal történt. Ö felszedett engem, és olyan szuper szexünk volt, hogy másnap ismételni kellett. Azóta vagyunk együtt. Meggyözödésem, hogy egy kapcsolatnak legalább a fele az ágyban döl el.
2022. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Volt párommal volt, én 15 voltam, ő 20. Nem tudom mi az aktív, vagy a passzív szerep, de kib@szottul jókat szexeltünk 🤣.

Mi az, hogy hogyan csináltuk? Kifli, avagy lábak a nyakban és 30-40 perc kemény szex alatt volt 4-5 Hüvelyi orgazmusom. Ha lovagoltam akkor általában csak 2-3 volt. Ugyanis sokkal jobban szeretem ha ő irányított.

Mikor nyalt akkor is elélveztem 1-2 alkalommal. Nagyon szeretett nyalni, ha elmentem, ugyanúgy folytatta tovább. Megkérdezte, hogy folytathata-e, és én mindig igent válaszoltam.

Vele volt először és utoljára is G ponti orgazmusom.

A farka is csodaszép volt és méretes.

Természetesen a kapcsolatunk jól működött.

2022. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy velem egykorú sráccal a szomszéd városból a grindr-en. Ölelkeztünk, egymásba gabalyodtunk, csókolóztunk, közben verte nekem. Én nagyon ritkán élvezek el, ha más veri, de neki sikerült és az egy életre szóló élmény volt. :)
2022. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal volt és jó lenne ismételni.
2022. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a "2022. febr. 19. 14:19 válaszoló" kapcsolata csak addig működött jól, míg el nem tévedt a homo kategóriában... :D



Nekem a legjobb orgazmusom, vagy a legtávolabb lövő az egy sima kézi levezetés volt, de szó szerint, mert előtte a pasi aki csinálta vagy egy órát, nem tudott célba érni, pedig nagyon akart, talán tulságosan is... :D

márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!