Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapcsolatban mennyi idő utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban mennyi idő utána fekszetek le/van az első szexuális élmény? Megbeszélitek előre vagy csak úgy kialakul?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatot akarok hány randit érdemes várni vele? Megbeszélitek előre vagy csak úgy spontán kialakul? Még nem volt kapcsolatom és már 1 hónapja találkozgatok egy sráccal, három randink volt eddig. 22/F
2022. jan. 4. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Változó ember és szituáció függő.
2022. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez mindig a 2 félen múlik. Szerintem az első kapcsolatban többet szoktak várni a felek. Én is így voltam ezzel.

Nincs konkrét számhoz kötve.

Én mindig vártam kevés időt, pár hónapot, de ez nálam azért van, mert kötődés nélkül nekem nem megy, bármennyire működik a kémia. Aztán vannak olyan barátnőim, akik 1-2 hét után már lefekudtek, mégis együtt vannak. Ezt ahogy te érzed. A lényeg hogy sem te sem ő ne érezzétek "kötelességnek" csak akkor történjen ha mindketten érzitek, hogy mostmár odáig eljutottatok, megbíztok egymásban.

24.N.

2022. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Vidéki a pasim. Levelezgettünk pár napig. Az 1. talin szex volt. Nem is 1 kör. És már több, mint 10 éve velem van pedig fiatalok voltunk még.
2022. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja és igen melegek.
2022. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Totálisan változó, van amikor első találkozón minden, máskor meg a 4-5.-en. Fiatal koromban volt hogy hetekig csak találka, de már nem vagyok huszonéves, el tudom dönteni elég hamar valakiről hogy megvan-e a szikra, a szinkron vagy sem. A szex meg túl jó dolog ahhoz hogy várjak vele 😂 Aki hetekig csak találkozgatni akar azzal úgysem lennénk egy hullámhosszon az élet dolgai tekintetében.
2022. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

A legutóbbi 2 kapcsolatomban 3 és 5 hónap után került rá sor, aki komolyat akar az tud várni szerintem.

20/f

2022. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig három kapcsolatom volt,mindegyik mondhatni klasszikus udvarlás.

Három-négy hónap után szeretkeztem először, mindegyikben.Addig viszont volt sok -ruhában - összebújás, csók,ölelés.

Nagyon illúzióromboló tud lenni,ha elsőn már szex van,főleg, ha az ember tartós,párkapcsolatot keres.

Sokkal értékesebb így fokozatosan. Persze,tudom,ez ma már nem divatos nézet.


53F

2022. jan. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Első alkalommal.

Ha nem jó az ágyban, nekem úgy sem kell. Nem lennék hozzá hűséges.

2022. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"

Első alkalommal.


Ha nem jó az ágyban, nekem úgy sem kell. Nem lennék hozzá hűséges."


Na igen. Ezzel a gondolkodással van bajom. Pont a hozzád hasonlók miatt nehéz kapcsolatot találni. Könnyebb mással szexelni nyílván mint dolgozni egy kapcsolaton és ha valami egyből nem működik akkor dobni a kukába. Elég felszínes vagy.

Nekem is volt sok egyszeri kalandom, de egy idő után már fárasztó. Az hogy nincs melletted reggelente senki, elég sivár.

Első alkalommal senki sem adja önmagát 100%-ig, mert feszeng, fél hogy valamit elront. Nem lehet úgy neki futni, hogy elsőre nem jó a szex akkor már lehet mással.

2022. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!