Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális ha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves meleg srác vagyok, és valamiért nem húz az ismerkedés. A legtöbb velem egyidős ember már rég kapcsolatban van és már át estek minden egyes dolgon amit egy kapcsolat nyújtani tud. Viszont én úgy érzem megvagyok egyedül, és nincs szükségem senkire, és nem tudom, hogy ez miért is van így nem ismerek senkit aki ennyi idősen hasonlóan gondolkodna. Elfogadom azt, hogy meleg vagyok és nem arról lenne szó, hogy azért nem szeretnék ismerkedni mert nem fogadom magam el. Még csókolozni sem csókolóztam soha, vannak olyan emberek akik ugyanúgy ahogy én nem csókolóztak 19 évesen, viszont ők szeretnének kapcsolatot vagy legalább lefeküdni valakivel pont ezért nem értem a helyzetemet.

2022. jan. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítettél még semmit. Legalább nem ilyen fiatalon kell megtapasztalnod a melegek csodálatos világát.
2022. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály, hogy mikor kell ismerkedni. Amikor az ember belső indíttatást érez, vagy vágyik valakire, akkor ismerkedik. Ha meg nem, akkor nem.
2022. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!