Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élőbe lehet normális meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőbe lehet normális meleg sráccal ismerkedni valahol?

Figyelt kérdés

Hello 🤗


Budapesten vagy környéke de igazából teljesen lényegtelen a lényeg az lenne... hogy szeretnék ismerkedni meleg sráccal komoly kapcsolat reményében! :)


De nem neten keresztül hanem élőbe személyes tali ismerkedés..


Ilyen van valahol van erre lehetőség?


Az összes netes társkeresővel felhagytam ... mert.. ott mindenki csak a sexet keresi ... vagy épp olyan a felhozatal ami némi kívánni valót hagy maga után! 😂😂


Megismerkedtem egy sráccal neten... erre kiderült hogy még 9 fiúval tali meg levelezik... ennyire megbizhatatlan a meleg társaság ? 😔


Kérlek szépen segítsetek adjatok valami tanácsot mert már tényleg elég ideje egyedül vagyok ... visszont lehúzos varosi k******* nem tartok igényt! 😔


Igazábol egy normális srácot

keresnél 18-25 között vékony alacsony :)


De élőbe semmi kép nem neten... és olyanokra sincs szükségem ... akiknek az egész város meg volt mondjatok helyet légyszí


Köszönöm előre is ! 🤗🤗


2021. jún. 14. 01:28
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Igazából nem tudom mennyire tudok segíteni, mert én a másik csapatot erősítem, viszont van pár meleg ismerősöm akiknek van párjuk. Ők úgy találtak egymásra hogy Facebookon vannak külön direkt ilyen csoportok ismerkedés céljából és ott beszéltek, majd találkozót beszéltek le s kialakultak a dolgok. Tudom hogy nem neten szeretnél leginkább ismerkedni, de igazából ki kell fogni a jót. Meg ha jól tudom vannak bárok Budapesten ahol szoktak rendezni LGBTQ partykat, szerintem oda érdemes lehet elmenni(elnézést ha mégis rosszul tudom).
2021. jún. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! 🤗
2021. jún. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!