Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy barátom és bizonytalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom és bizonytalan vagyok. Tanácsokat kérnék! Miért nem tud egy ember érzelmileg megnyílni?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 hónapja egy srácot, azóta rengeteg időt töltöttünk együtt, már le is feküdtünk rengetegszer.

Én uni-aktív vagyok, ő pedig uni-passzív. Az ágyban minden rendben, egészen összeszoktunk, már majdnem minden nap együtt alszunk, együtt ébredünk, de érzelmileg nem igazán nyílik meg nekem. Én képes vagyok, ő nem igazán. Csak tettekkel, azt is az ágyban tudja csak kifejezni. Szavakkal nem. Szex után gyakrabban csinálja azt, hogy fogja a telefonját az orgazmus után és elkezd játszani. Már nem bújunk össze, nem ölelget-simogat, nem bújik, nem kedveskedik már annyit.

Az, hogy lenne-e valakije? Nem tudom. Mindig kielégülten megy el otthonról, van, hogy a boltba is, az ő kezdeményezésére is.

Nem tudom hogyan tovább....

26/F aktív HU

23/F passzív PL

Nem egy nyelvet beszélünk, azt még elfelejtettem hozzátenni.



2022. jan. 8. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Ha két hónap után így érzed, akkor úgy néz ki, hogy már véget is ért a kapcsolat. Az ugyanis nem kapcsolat, hogyha minden csak a szexről szól és csak egyoldalúan akarsz neki a kedvébe járni.
2022. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!