Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit vársz el egy kapcsolatól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vársz el egy kapcsolatól? Mi fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Hogy érted hogy mi fér bele?
2022. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Monogámia a párkapcsolt. :D Poligámiából mindig sérül valaki, illetve nyitott kapcsolatban is, ezért az egy halálra ítélt dolog. Legalábbis egyelőre, de valószínűleg ez így is marad. Elég toleráns vagyok, szóval sok minden belefér, de pl agresszió az nem. Aki, csak egy kicsit is mutatja az agressziót, az kuka. Aki nem tud higgadt fejjel létezni, azzal aztán nincs értelme együtt lenni. Nem gyerekre van szükségem, hanem felnőtt emberre. Illetve aki agresszív, az mindig fogja bántani a partnerét. Lehet, hogy csak évek után, de ez elkerülhetetlen. Ilyennek meg természetesen nincs értelme. :D Amit alapjáraton várok, az a kölcsönös tisztelet, bizalom és úgy működhet a harmónia.
2022. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kapcsolattól elvárnám a kölcsönös tiszteletet és törődést. Különösen fontosnak tartom, hogy a két fél ki tudja elégíteni egymást mind szexuális, mind pedig szellemi értelemben. Kommunikáljanak eleget egymással.

Legyen komoly az illető és határozott, de ha velem van, akkor lehet játékos, lehet gyenge és nem kell semmit sem lepleznie. Elmondhatja, hogy mi bántja, mi zavarja. Legyen egyszerűen önmaga.

Egy párkapcsolat számomra arról is szól, hogy egymást segítsük feljebb és ha arra van szükség, megmutassuk egymásnak a helyes irányt, esetleg begyógyítsuk a másik sebeit.


Nekem nem férne bele semmiféle hűtlenség egy kapcsolatba. És ugyancsak az erőszakos viselkedés, zsarolás és manipuláció sem. (Bár azt gondolom, ezeknek alapvetőeknek kéne lenni, hogy nem fordulnak elő)


Fontos az egymásra fordított idő, de néha hagyni kell a másiknak egy kis teret. A féltékenység egy bizonyos fokig jó és még izgató is lehet. De ahogy sokminden mást, úgy ezt sem szabad túlzásba vinni.


19/f/p

2022. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Röviden azt, hogy csak és kizárólag két emberről szóljon. Olyanokról,akik tisztelik, szeretik egymást, monogámok,őszinték,érzelmeik vannak, amit fel is vállalnak.

De nem állandóan egymáson lógnak,mert az elviselhetetlen.Munka, barátok, hobbi fontos és ezekre időt kell egymásnak adni.

Nem lehet elszámoltatás,egymás telefonjába,stb-be belenézés,kikérdezés.

Legyen a kapcsolatban humor, csak úgy összebújós filmezős esték,programok.

Ne legyen egyoldalú és ha gond van,azt meg lehessen beszélni, bármi is az.


És ami a legfontosabb , ne akarjuk a párunkat megváltoztatni semmiben.Mert az már nem szeretet, hanem önzés,kisajátítás.

2022. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek elvárásaim. Nem helyezem magam egy olyan szuperpozícióba, ahonnan elvárásokat fogalmazhatok meg amiknek kötelező megfelelni. Ugyanúgy én sem szorulok rá, hogy teperjek mások elvárásait felérni.
2022. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi fér bele egy kapcsolatba? Alatt azt értem hogy bele e fér az ha a párod mással flörtöl, azért kérdeztem ezt mert nem egy exem volt akinek belefért egy kapcsolatba az ilyen dolog. Amikor megtudták hogy ez nekem nem fér bele, akkor tudtommal nem flörtöltek másokkal, de akkor is fura volt ez nekem és ezért vagyok kíváncsi arra hogy ez mennyire elfogadott másoknál.
2022. jan. 11. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem belefér, hogy mással flörtöl.. Ne azért ne flörtöljön valaki mással, mert nem szabad, hanem mert nem akar. És ez leginkább azon múlik, hogy én milyen vagyok: érdemes-e helyettem alternatívát keresni vagy sem. Tehát valójában azt gondolom mindenkinek legfeljebb saját magával szemben kell elvárásokat támasztani és azoknak megfelelni, ahelyett hogy más embert próbál szabályozni.
2022. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én max nyitott kapcsolatot szeretnék. Semmi romantika csak szex(/haver) kapcsolat, eddig is hasonlóakban volt részem.
2022. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!