Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostmár a talalkozást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár a talalkozást is védettségi igazolványhoz kötik?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal épp a talit beszéltük meg,erre benyögi hogy,van vedettsegid?

Komolyan létezik ilyen?

Nektek volt már hasonló?


( Amúgy nyilván ha covidos tüneteim vannak nem mozdulok ki és teszteltettem magam)



2022. jan. 15. 10:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%

Mivel az ország egy jelentős része oltásellenes és van egy másik jelentős része aki meg mellette van így igen.

Tudod én is féltem pl a szüleimet és ebből eredően én is rá szoktam kérdezni. Nem szeretném ha azért halna meg valakim mert én elmentem megdugni valakit aki beteg volt, mert egy oltást nem képes beadatni magának, mert ő tudja, hogy abban chip van... Aki ezen kiakad ha megkérdezem nálam eleve offos. Mert értelmes ember szerintem mindent megtesz azért, hogy védje magát. Ha ezt nem teszi meg akkor mi garantálja, hogy nem nemibeteg hisz akkor lehet gumit se húz és tesztre se jár hogy nem lett-e beteg.

Tudom kicsit sarkítok, de így szerintem jobban átér a lényeg.

Én nem sértődnék meg azon ha valaki ezt kérdezné inkább átgondolnám az okát. Nálam mint írtam a szüleim élete az ok. Bár megjegyzem halt meg koronában fiatal barátnőm. 24 éves volt. Tehát a kor sem jelent semmit. De tudjuk, hogy az idősebbekre veszélyesebb.

2022. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan be vagyok oltv ezt úgy írom, de első ugye tudod hogy úgyis elkaphatod és átadhatod a szüleidnek hogy valaki be van oltva? Csak max rajta nincsenek tünetek.
2022. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Annyira sajna nem nyílvánvaló kedves kérdező. Nekem volt barátom (meleg) aki minden tünetet produkált de bement dolgozni. A főnöke jól ki is akadt ezen hisz 30 másik ember életével játszott ahelyett, hogy tesztre ment volna. Azonnal hazaküldte és tesztre és még a csávó volt kiakadva, hogy paraszt a főnöke. Szóval ne magadból indulj ki, mert nem mindenki te. És akkor itt már jön az oka annak, hogy miért is köti 1-2 ember ehhez a talit. Megjegyzem ÉN IS! Ha mindenki oltatná magát egy csomó kellemetlenségtől meg lennénk védve. De nem mindenki oltatja magát...
2022. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
47%
2-es sajna tudom. Sőt mivel az oltás miatt light tünetek is lehetnek így talán veszélyesebb is. De a lényeget érted. Ha eleve olyannal találkozom aki semmit se tett azért, hogy ne legyen beteg akkor a kockázatom is nagyobb. De nekem ez is egy mérő, hogy ki tesz és ki nem tesz az egészségéért. Nem bántom őket (ellenben a sok oltás ellenessel aki mindenféle baromnak állítja be azokat akik védekeznek maszkkal vagy oltással vagy bárhogy) csak nem szeretnék olyan partnert aki nem hasonlóan gondolkozik velem. Hasonló a hasonlóval jön ki jól.
2022. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Találkoztam ilyennel és nem akadtam ki. Te miért? Mi a gond vele? Nem vagy oltva és emiatt nem jött össze? Csak mert az utolsó mondatod azt feltételezi oltva vagy. Hány éves vagy?
2022. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

23 vagyok,oltott.

Nem offolt csak megdöbbentett, hogy most már talikon is be kell mutatni a vedettsegit!😄

2022. jan. 15. 10:23
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Nálam nem kell védettségit mutatni, engem nem izgat, szerintem mindenkinek a magánügye ez.
2022. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%
Hát kell még pár hónapot várni, hogy mi lesz, jön egy veszélyes hullám vagy akár megszűnik. Veszélyes hullámnál nem tenném ki az egészségem, családom egészségét a covidnak, így kapcsolat sztorno.
2022. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem minek kellett lepontozni... Amit írt a 9-es egyértelmű kamu...
2022. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem kamu, az a szomorú, hogy az igazságot kamunak gondoljátok, mert már a józan eszetek is elszállt. Épp van erről egy film a mozikban.
2022. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!