Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostmár a talalkozást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár a talalkozást is védettségi igazolványhoz kötik?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal épp a talit beszéltük meg,erre benyögi hogy,van vedettsegid?

Komolyan létezik ilyen?

Nektek volt már hasonló?


( Amúgy nyilván ha covidos tüneteim vannak nem mozdulok ki és teszteltettem magam)



2022. jan. 15. 10:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem hanem oltasihoz mostmar a bohocoknak😀😀

Valjek egeszsegukre

Grat👍🏻👍🏻

2022. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%

Az ugye megvan kedves 30-as, hogy a fejlett egészségügy miért akadályozza meg a túlnépesedést? Neked véletlenül se tűnik fel, hogy fejletlen országok népessége nő (Afrika, India), és a fejletteké csökken?


Tudod, a fejletlen országokban nagy a gyermekhalandóság (a fejletlen eü és a kötelező oltások hiánya miatt), ezért sok gyereket szülnek, mert attól tartanak, hogy kevés fog életben maradni. Ezért van túlnépesedés. Az eü fejlesztése az oltások csökkentik a gyermekhalandóságot, ami leviszi a gyermekvállalási kedvet, így oldva meg a túlnépesedési problémát. Ennyi az egész, senki nem akar embereket megölni, soha nem mondott ilyet Bill Gates. Emberek megöléséről csak az a hozzád hasonló nímand konteós barom beszélt arról az "új világrend" fórumról, vagy mi annak a neve, ami ilyen konteós gyökerek gyűjtőhelye

2022. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
82%
#32 te tényleg agymosott vagy. 27 ahol 2 videó van. az új világ rend gyülése, mögötte ki van írva. nézd meg újra. kérlek ne szólj többet hozzám. a kötelező oltások elmaradtak németországban a covid miatt, és kevesebb lett az autizmus is a többi ilyen gyerek. erről is van videó keresd meg. afrikában beperelték a who mert az oltások miatt sok meddő és stb. lett erről is van videó meg stb. feljelenteték, csak mivel fejletlen ország, és a te imádot sátánistáid meg gazdakog.. ez is tény forditott kereszt, véletlen igaz. de ne fárasz majd rá jössz idővel hogy mennyire agymosót is vagy
2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
87%

33 Igy igaz

Nebancsvirag Alapitvany oldalan is szo van errol ami Afrikat illeti

De mindenki abban hisz amiben akar ez engem nem erdekel es te se torodj ezekkel

Csak szemelyeskedni tudnak mast se:D

2022. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
6%

De mi ez az "Új Világrend" konferencia ember, hogy bármiféle jelentősége van? :DDD hozzád hasonló idióták gyülekezete, akik megosszák egymással a konteóikat? Ennek miért van bármi jelentősége? Te is tarthatnál egy ilyet a garázsodban, annak se lenne az égvilágon semmi jelentősége.


"a kötelező oltások elmaradtak németországban a covid miatt" - erről most hallok először. Nem találtam ilyesmit. Küldesz forrást?


"afrikában beperelték a who mert az oltások miatt sok meddő" - Forrás? Erről se találtam semmit

2022. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
88%
#34 igaz, de minél több birkának fel kell ébrednije, még mielőtt túl késő lesz. de várom hogy hűlyi.ti magát az utolsó 2 videónál. (azt se tudtam hogy létezik fordított kereszt) de a csaj tuti véletlen vette fel véletlen szerzett be olyat, és nem tünt fel neki). a másiknál meg ki se tudom találni mivel áll elő
2022. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen irreleváns, hogy Melinda Gates milyen keresztet visel, és az is, hogy egy konteós tábort gyűjtő fórumon miről beszél egy felszólaló. Irreleváns, nem használható fel érvként.
2022. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!