Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostmár a talalkozást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár a talalkozást is védettségi igazolványhoz kötik?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal épp a talit beszéltük meg,erre benyögi hogy,van vedettsegid?

Komolyan létezik ilyen?

Nektek volt már hasonló?


( Amúgy nyilván ha covidos tüneteim vannak nem mozdulok ki és teszteltettem magam)



2022. jan. 15. 10:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak jó, mert aki megköveteli az tuti hülye és lehet lapozni. Megspórolja nekünk, hogy a találkozón derül csak ki, hogy hülye és hiábavalóan merül fel utazási költség, időráfordítás
2022. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 StevenUp ***** válasza:
2%

ma 10:52


És azért kell a 3ik és negyedik oltás, mert olyan globális chiphiány van hogy inkább visszaveszik az oltással az emberekből a chippet hogy tudják használni a különböző iparokban :D

2022. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
78%

Tudod az a szomorú, hogy megint az oltás ellenesek jöttek ide vitázni. Milyen fura...

Amúgy a kérdésre reagálva. Nekem is kérdés szokott lenni, mint a cigi, mert pl nekem nem ok a cigi se. Nem jó smárolni egy cigissel.

2022. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
11%
először is nem vitázni jöttem ide. tényeket közöltem. ami a neten videóval alá van támasztva. te csinálsz belőle vitát meg a hozzád hasonlók. mert érvelni nem tudsz ellenem, és az egódat túlságosan zavarja hogy átvertek hogy inkább továbbra is homokba tartod a fejedet. a mi célunk hogy végre elfogadjátok a tényt hogy átvertek. mert ez addig folytatódik míg nemet nem mondunk nekik. szóval az én életem is attól függ, hogy ti minél előbb kihúzzátok a fejeteket a homokból. a mellébeszélés helyet. reagáljatok azokra amit írtam. ha csak mellébeszélsz mint egy politikus. mert ők is mindig kitérő választ adtak. szóval kénytelenek vagyunk a "falal vitatkozni" mert kb. ez is ugyanaz sajnos. részemről ennyi volt. van egy olyan alacsony szint amikor már kár a beszédért.:(
2022. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
14%

#18

Márpedig ez elég ostoba logikára vall, szóval szerintem ne nagyon dicsekedj szerényen intelligenciáddal. Ismerek olyan tényleg magasan képzett embereket, akik nem oltatták be magukat.

2022. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
67%
Statisztikák igazolják, hogy az iskolázottabb emberek hajlandóbbak beoltani magukat. Lesz*rom a nem reprezentatív ismeretségi köröd (amiről amúgy akár kamuzhatsz is)
2022. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

#20

Persze, mindenki kamuzik, aki nem támasztja alá saját egyéni véleményed.

2022. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
18%
#18 éppen azok a szellemileg vissza maradotak akik beveszik a kamu járványt. a világ legjobb és legokosabb tudosai mondják hogy nincs járvány, és az oltás veszélyes. az állat orvosok, és a politikusok pedig hogy veszély van, és folyton értelmetlen kijelntéeseket tesznek ami ellentmond annak amit még tegnap mondot. ne feled mit mondat az elején ha beoltatod magad akkor a vírus lepatan rólad, mosd már jön 4-5-9. fél évente oltás külföldön kijelentetek. mi már másfél ével ezelőtt megmonduk, hogy félévente oltanod kell majd magad. akkor is lehülyéztetek, most hogy ez már tény. ezt mindenki elfelejtette. az elején azt mondták hogy napi 100 ember covidban hal meg. mi mondtuk hogy nem is abban haltak meg. 1 év után mikor már nem tudták tovább titkolni igazoltak minket. mi úgy számolunk, ha valaki egyszer covidos volt akkor az abban halt meg akkor is ha a busz ütötte el, ez után valójában csak a halotak 3% halt meg tényleg covidban. 1 év alatt ez 30 ember volt vagy 300 ember, már nem emlékszem. influenzában 3 hónapban minden évben több ezer ember halt meg ezelőtt. de persze hiába mondtuk meg előre, és igazoltak minket utólag. ha valaki képtelen az önálló gondolkodásra, és csak agymosot droidként teszi amit mondanak
2022. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
20%
a lényeget, ne felejsd el. minden kormány elismeri hogy wuhánból számitógépen küldték el a vírus részleteit. eddig csak úgy látták a 2 éve tartó járványból, még senki nem szenkventálta, és tudta előállitani, és megfertőzni egy egészséges embert vele. ez még mindig nem történt meg. szóval senki nem látta a valóságban a virúst mikroszkop alatt. hiszem ha látom. mindenki elfelejti ezt. én minden nap látom istent és azt mondja hogy én vagyok Jézus. ezt is bevenéd igaz? ez tény mindenki csak számitógépen látta. elismeri a kormány. oké
2022. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
8%
Na klassz, a kérdésnek hála most már a Szexualitás » Homoszexualitás » rovatban is leírhatta pár oltás ellenes az összes konteót ami összejött a 2 év alatt, meg hogy lapos a föld és hogy ne nézz fel! Na akkor lapozzunk.
2022. jan. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!