Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk emlékeztek még az elsö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk emlékeztek még az elsö elélvezésetekre? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa
2022. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Amikor pasi voltam?

Igen emlékszem, hatalmas orgazmusom volt.

2022. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékszem csak, hogy a fürdőkádban csapkodtam a lőcsöt, amikor egy furcsa, de jó érzés lett. Nemtudtam mi az. Sokáig úgy csináltam. Mire rá jöttem, hogy ha megmarkolom, és huzogatom ugyanazt eltudom érni, így nem csak a vízben sikerült. 😁
2022. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen hatalmas élmény volt rájönnöm. Hason fekve olvastam, amikor véletlen megfeszítetem a combomat, és egy gyönyör érzés kapott el... Aztán megint összeszorítottam a combom, és ugyanez. Ismételgettem, majd alig kaptam levegőt, amikor hirtelen egy gyönyörhullám...
2022. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam, előtte már sokat csináltam mert jó érzés volt. Emlékszem viszont hogy az első elélvezés nem volt jó érzés, csak utána örültem mert rájöttem hogy mi az.

Arra is emlékszem hogy meg is voltam ijedve, mert azt hittem hogy el fog fogyni idő előtt. xD

2022. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éves voltam, kiverte egy másik srác, és a döbbenetre emlékszem, amikor megláttam azt az izét kilőni a farkamból :)
2022. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem volt
2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
X6 te 10 évesen már spricceltél??? ez azért kamu
2022. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
11 és fél évesen volt, hogy próbálgattam, mert egy havertől hallottam, hogy jó érzés. Tényleg jó érzés volt, de nagyon meglepődtem, mikor először jött ki az anyag (akkor még viszonylag kevés és vízszerűbb).
2022. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!