Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 18 éves srác puszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves srác puszta kíváncsiságból azt szeretné,hogy keményen,határozottan megdugják a száját,torkát élvezésig szopassák (első alkalom lenne) az már melegségnek számít?? Csak mert kiváncsi vagyok milyen érzés,milyen az íze stb stb...

Figyelt kérdés
😮😉😛

2022. jan. 15. 21:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Még mindig keresem a megfelelő aktív partnerem,aki szeret keményen,határozottan szopatni,még azt is kipróbálnám hogy kényszerícsenek rá,aki szeret mélytorkoztatni és irányítani közbe,amit szeretnék kipróbálni konkrétabban az az,hogy:

Szopatnak,majd szépen fokozatossan dugják a számat,szértném kipróbálni azt hogy tövig a számba tolják,hogy a torkomba érezzem a lüktető faszt és nagyon szeretném hogy a számba élvezzenek mert kiváncsi vagyok az ízére is.

Bocs fiúk,kiváncsiságból is,az első alkalom is ezért szeretném,hogy felejthetetlen legyen.

18 eves,fehérbőrű,rövid barna hajú srác vagyok.

2022. jan. 16. 02:47
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Felejthetetlen lesz majd biztos, amikor első alkalommal fogazod valakinek véresre a farkát. xD

Kényszerícsd xD magad az ágyba és aluggy!!!!!!!

2022. jan. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez teljesen hetero dolog.

Sőt, sokan titkolják, de minden pasi azt akarja, hogy taknyosra szoptassák.


Most komolyan mégis mit gondoltál mikor ezt a kérdést feltetted? Nem szűk az a szekrény, haver? xD

2022. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen vágyaid vannak, akkor meleg vagy. Vagy minimum biszex. Azt hogy ezt miként éled ki, az már másik kérdés.
2022. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki diszkréten egy pasival. Ha akarod újra akkor meleg vagy, ha nem akkor nem. Én amúgy 20-as srác vagyok és pont az ellentéte vonz, szopatnék. Ha gondolod írj
2022. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
nem, nyugi, minden hetero férfi fejében megfordul ez a gondolat
2022. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális ha a lányok is tetszenek.

Meleg hogyha csak a pasik tetszenek.

De egyébként személyes véleményem szerint ha egyszer kipróbálod az nem tesz senkit meleggé amit utána érzel vagy gondolsz attól függ :D

2022. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám de nincs kivel 18F
2022. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon jó érzés, remélem azóta sikerült már párszor karbantartani a kis torkodat.

Az ízét egyébként én is csípem, de mi úgy szoktuk, hogy ráélvezek a barátnőm csöcseire, utána lenyalogatom, és csókolózunk.

2022. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod megvalósíthatjuk.
2022. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!