Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vízilabdás Srácok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízilabdás Srácok! Volt már olyan alkalom, hogy csak a ti csapatotok volt az egész uszoda területén, és meztelenül használtátok a medencét?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori h meleg srácok vizilabdáznak? Gondolom gyakori, hogy látjátok egymást teljesen meztelen.


23F



2021. dec. 17. 11:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ra pelda eddigv4 ev alatt. Minden edzes elott es utan latjuk egymast meztelenul. Ez mar teljesen megszokott.
2021. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
A story szerintem tök irreál... Most felhívtam már kíváncsiságból a vizilabdás partnerem. Mert van egy aki vizilabdázott 18 éves koráig. Nos sose volt ilyen náluk. Sőt másnál se hallott ilyenről.
2021. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözőben meztelenül vagy, az uszodában nem. Van ugyebár edző, meg technikai személyzet és a többi. Vannak a vízilabdások között is melegek, de szerintem olyan csapat nem nagyon van ahol mindenki meleg 😂
2021. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen… kicsit fura lenne a medencében meztelen, de mi van ha mégis 😀
2021. dec. 17. 20:08
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Előző, hacsak nem meleg vízben... :P
2021. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%

na azért ez necces terület. "hivatalosan meleg" nem igen lehet, mert kb azonnal kibaxxák az egyesületből. max titokban, de azt is nagyon ...

aztán olyan meg volt már persze h pl edzőtáborban, edzések után ott marad mindenki, már csak mi vagyunk, és akkor ledobunk mindent, aztán hajrá, megy az ugrálás és egymás baxxogatása. az öltözőben meg egyértelmű, különben hogy tusolnánk?

de szóval állandó jelleggel a medencetérben biztos nem, csak ilyen-olyan alkalmakkor (legjobbak a mikulásbulis ünnepségek a medencetérben, amikor ott marad mindenki hajnalig, és már arra kell figyelni h részegen ki esik bele, na ott azért nem túl ritka h elég hamar meztelen éesz mindenki. legalábbis a legutóbbi eset ez volt)

2021. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de rendezhetnének időnként ilyen versenyeket. :D Mint az ókori olimpiák idején, ahol szintén meztelenül versenyeztek a sportolók. Persze a nézők is férfiak lennének, nőket ilyenkor nem engednének be. Így a versenyzők számára sem lenne kellemetlen a dolog. :)
2021. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

többször volt ez már téma, és sztem rendben van h a fiúkon ne legyen fürdőnadrág, de sztem a csajok ettől még bejöhetnek. miért kéne kitiltani őket?

ha belegondoltok, mikor vki félrészeg házibuliban pl vetkőzős billiárdot vagy üvegezést játszunk, ott is a lányoknak van annyi könnyítés h nekik csak bugyi+melltartóig kell vetkőzni, de a fiúknak teljesen. és ott nem is szokott gond lenni, bár lehet h akik részt vesznek ilyen bulikban, eleve a vagányabb típus, jó kérdés.

2021. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy az USA-ban középsuliban a srácoknak kötelező volt meztelen úszniuk.

Itt is egy link: [link]

2021. dec. 19. 22:31
 10/44 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, ez érdekes. Be lehetne vezetni ezt is újra akár. :)


Amúgy én is úgy gondolom, hogy a lányok jóval szégyenlősebbek ilyen téren. Szóval nekik maradhatna egyelőre a hagyományos úszódressz, ami felül és alul is eltakar mindent. A fiúknak viszont nincs szükség külön gatyára úszáshoz, úgyhogy első körben nekik írnám elő, hogy az úszásórákon meztelenek legyenek végig. ::)

2021. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!