Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már BDSM élményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már BDSM élményetek? Melyik szerepben?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Mit éltetek át? Élvezted? Hány éves volt a partnered?

2022. jan. 19. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Izgatna de nem találtam cumcontroll kedvelõ fiatal dom srácot.
2022. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 17 évesen, kikötözött, volt orgazmus kontroll, dildó és pálcázás is
2022. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos még nem, de vágyom rá
2022. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én több mint 8 éve foglalkozom a BDSM-mel, és egy Soproni teljesen felszerelt stúdió is van hozzá. A kezdőtől az egész komoly haladó szeánszig. Előtte mindig megismerkedünk, átbeszéljük ki mit szeretne, aki nem így teszi, az csak üríteni akar, és próbálja eladni magát Domonak, nem javaslom. Bennem szadista vér is csörgedezik, szóval jó ha van benned mazo én. Ez megint nem azt jelenti hogy szárazon popsiba duglak, mert ez megint nem dominancia, hanem csak egy beteg pöcs, szóval ilyenkor is menekülj! Ha van kérdésed megpróbálom megváloszolni.
2022. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne az beteg. Az szadista. Azt is van aki élvezi.
2022. febr. 24. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szadista vagyok, de a fájdalom okozás és kapása az megbeszélés kérdése kell legyen.
2022. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. De azzal nem, hogy a szadistát kerülni kell. Erre szólt a kommentem.
2022. febr. 24. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene kerülni, bár van akit nem ajánlanék, mert némi intelligencia kell hogy legyen hozzá, hiszen a cél nem a sérülés okozása, hanem hogy mindenki megkapja amire vágyik
2022. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!