Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ezt kívánom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezt kívánom?

Figyelt kérdés
Olyan sráccal is lennék szívesen egyszer akinek van barátnője és tud róla. Vagy is olyannal lefeküdni aki nyitott kapcsolatban van. Mit gondoltok?

2022. febr. 14. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Talán a különlegessége, hogy az a fiú másnak is kell, nem csak neked? Nem tudom.
2022. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd az agyadra menni, hogy még szűz vagy.
2022. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Lett volna ilyenem. Mikor megtudtam a faceről,elhajtottam a srácot. Nyitott boldog párkapcsolatban élt egy csajjal. Rohadtul nem lett volna fair vele szemben. Ha meg a csaj tud róla, akkor az eléggé morbid beteg elmére vall. A srác azóta is fent van a meleg társkeresőkön és mindenfélét ( piszkos játékokat is ) keres.. Gusztustalan egészségügyi szempontból is.
2022. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én csak ezt kívánom, arról szó nem volt hogy megtenném. Tehát az első válaszoló válaszolt a kérdésre.
2022. febr. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!