Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a fideszes melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fideszes melegeknek mi lehet a szimpatikus a partban?

Figyelt kérdés
En itt arra gondolok,hogy vajon annyira felnek a migransoktol vagy a nyugati NGOktol ,hogy sajat nemi identitasukat, olykor ugyebar sajat erdekeiket ezaltal inkabb hatterbe rakjak? Nekem ezt nem sikerult megertenem,hogy ha valaki ilyen nyiltan homofob akkor az meleg altal hogyan lehet tamogatni es ra szavazni?! Mi hazankrol nem is beszelve...

2022. febr. 18. 08:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
7: remekül összefoglaltad. egyetértek. Gondolom azért lettél lepontozva, mert az igazat nem nagyon szeretik semmilyen témában hallani a magyarok...
2022. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%
Meleg létemre mondom hogy amit sokszor az LMBTQ mozgalom csinál az egyenesen undorító. Szó sincs arról hogy elfojtanám magamban. De nem vagyok különleges azért meleg meleg vagyok és mert “Jajj én meleg vagyok én más vagyok “.. miért lennél más? Ugyanaz a szabályok vonatkoznak rád mint a heterokra. Ugynugy eljarsz dolgozni ugyanúgy éled az életedet. Utálom amikor valaki azért mert meleg akkor onnantól kezdve akörül forog az élete és minden szivárvány lesz , meg csillámf@sz lámás.. kiráz a hideg tőle. Az meg hogy kivel mikor szexelsz azt miért kell mások tudtára adni? Ez beteg. Mindenki azzal csinálja akivel akarja de ezt nem kéne külön kiemelni hogy “de én meleg vagyok “. Ennél sokkal fontosabb dolgok vannak az életben. Persze , fogadd el magad és nyilván ne fojtsd vissza! De nekem ez az LMBTQ hülyeség divatnak tűnik csak és tul van hypeolva…
2022. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%

12: eléggé mellément ez most bocsi... Eleve nem az volt a téma hogy tetszik-e valakinek az LMBTQ mozgalom. Továbbá ne keverjük már a Pride-ot az LMBTQ-val. Mondjuk az fura hogy melegként ennyire tudatlan vagy abban hogy mi is az az LMBTQ és mik a céljai. Főleg azt furcsállom hogy melegként (hogy maradjunk a topicnál) azt állítod hogy te nem vagy más, holott a fidesz konkrétan törvénnyel üldözi a melegeket. Te vagy nem vagy meleg, vagy valahol az erdő mélyén éltél eddig.

"Ugyanaz a szabályok vonatkoznak rád mint a heterokra. Ugynugy eljarsz dolgozni ugyanúgy éled az életedet."

Pont ellenkezőleg. Ha ugyanaz vonatkozna rád, akkor házasodhatnál. Fogadhatnál örökbe gyereket. Stb.

Szerintem te vagy eltévedve...

2022. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
25%
Ez a baj a legtöbb meleggel. Nem tudja el fogadni más véleményét/döntését csak az a jó amit ők mondanak! Ez nem demokrácia. Ez addig “demokrácia” amíg az a véleményed ami nekik. Ha más akkor te rasszista vagy. Ez demokrácia helyett inkább kommunizmus… =liberalizmus
2022. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

14: bocs de semmi értelme annak amit írsz. Hol láttál te olyat itt, hogy a melegek nem fogadják el más véleményét, döntését?

És főleg, mi köze a kommunizmusnak a liberalizmushoz?

Ebben az országban az illiberális fidesz a kommunista, ahogy az egész világon kb a kettő egymásnak ellentéte. Komolyan ennyire nem értesz semmit a körülötted zajló világból?

2022. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
#14 ülj le 1-es! Azt se tudod h mit írsz.. 😂
2022. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
28%

12-esnek teljesen igaza van.

És sajnos nagyon kevés ilyen van, még nem is láttam, hogy rajtam kívül van még ilyen, aki így gondolkodik.

A nyugat formálja kb. az egészet, itt most legjobban az USA-ra értem.

Emellett még azt is értem, hogy milyen céllal csinálta a gyermekvédelmi törvényt. Nyilván az EP-ben felháborodtak a liberálisok úgy, hogy a legtöbb el sem olvasta, ami abban szerepel.

16 éves létemre sajnos többet tudok, mint a többi koromban lévő más identitással rendelkező kamasz.

2022. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

17: ezek szerint nem sokat tudsz. És tuti hogy te sem olvastad, de jön a tipikus komcsi-brüsszelsorosliberálisgyurcsány propaganda. Bőven van még mit tanulnod.

Én olvastam. Az nem gyermekvédelmi törvény. És mellesleg nincs is mitől megvédeni a gyerekeket. Soha semmilyen szexuális propaganda nem történt egyelten óvodában vagy iskolában sem.

A 12-es konkrétan hazudott, ahogy arra a 13-as tökéletesen rávilágított.

2022. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%
14: látom válasz nincs, mert nem sikerül semmivel alátámasztanod...
2022. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
19%

Sztem aki a gyermekvédelmi törvény ellen van az 1. Nem olvasta el

2. Hát őhm… felvet néhány kínos kérdést..

2022. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!