Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a fideszes melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fideszes melegeknek mi lehet a szimpatikus a partban?

Figyelt kérdés
En itt arra gondolok,hogy vajon annyira felnek a migransoktol vagy a nyugati NGOktol ,hogy sajat nemi identitasukat, olykor ugyebar sajat erdekeiket ezaltal inkabb hatterbe rakjak? Nekem ezt nem sikerult megertenem,hogy ha valaki ilyen nyiltan homofob akkor az meleg altal hogyan lehet tamogatni es ra szavazni?! Mi hazankrol nem is beszelve...

2022. febr. 18. 08:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%

20: olvastam. Ellenzem. És nem nevezném gyermekvédelmi törvénynek, mert nem az.

De ezek alapján te vagy gyűlölöd de legalábbis elítéled a melegeket, és úgy gondolod, nem járnak nekik ugyanazon jogok mint bárki másnak, vagy te nem olvastad.

2022. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Amikor heterók szívecskés, ölelgetős, esküvős képeket tesznek ki facebookra, vagy virágcsokros konvojjal, dudálva húznak át a városon akkor ők nem hirdetik a szexualitásukat? A melegeknek ez miért nem megengedett, nekik miért kéne behúzniuk a nyakukat?
2022. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
19%

Meleg létemre hogy utálnám a melegeket? Nyilván azt akarom, hogy saját magamnak ne legyen annyi jogom, mint a heteroknak. Teljesen logikus...

De ha már a jogoknál tartunk, én úgy érzem, hogy nincsen kevesebb jogom meleg létemre, de lehet, hogy ez csak az én meglátásom.

Azt elismerem, hogy a heterok nem szeretik nézni a melegeket, de én nem találkoztam még olyannal, sőt, inkább a homofóbiát ítélik el, akiket ismerek és ők heterok.

2022. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

23: ezek szerint olyan dolgokról beszélsz amikről nem is tudsz.

De, kevesebb jogod van. Én heteróként házasodhatok. Örökbe fogadhatok gyerekeket. Te melegként egyiket sem. És ez csak két példa ami illusztrálja hogy melegként nem vagy képben.

2022. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
7%
Nem Magyarországon élek.
2022. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
#25 Könnyű dolog más faszával verni a csalánt. De örülök, hogy elismerted, hogy a melegeknek kevesebb joga van Mo.-n és nem is élnél itt, csak a pofádat jártatod, mert azt hiszed okos vagy.
2022. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
#23 Én meg találkoztam olyannal, többször is, vertek is miatta suliban. A társadalom szempontjából teljesen irreleváns, hogy te a mikorkörnyezetedben mivel találkoztál már és mivel nem. Ezzel az erővel bűnözés sincs, mert engem még sose loptak meg, raboltak ki, stb.
2022. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%
Hisszük, vagy sem, zsidókból is létezett pár tucat hitler rajongó. Már nincsenek meg.
2022. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
13%

Pl. az a szimpatikus (de mondjuk inkább úgy, hogy kevésbé taszító), hogy kormányzóképesebbek mint az ellenzéki széthúzó csürhe. Ugyanúgy tolvajokból, hazugokból, degeneráltakból, képmutatókból, fasisztákból, kommunistákból, etc. áll az ellenzéki """pártszövetség""" és még a miniszterelnök jelöltjük, aki az egésznek az arca, értelmesen kommunikálni sem tud. Mégis miért kellene szimpatikusabbnak lennie az ellenzéknek mint a kormánypártiaknak? Nem látom ki az ellenzék között az a géniusz, aki Magyarországon gazdasági fellendülést hozhatna és nyugati életszínvonalat, mikor ugyanúgy a csókosokat ültetik pozícióba mint a kormánypártok. Ez igaz a Parlamentre, az önkormányzatokra és minden egyéb pozícióra (lásd. kik ülnek a BKV felügyelőbizottságában?)

Ígérgetésből pedig már elegem van, mást pedig nem tud felvonultatni az ellenzék.

2022. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%

Azért a politika nem ilyen egyszerű, hogy meleg vagyok, a Fidesz melegellenes, akkor ellenük vagyok.


Meleg vagyok, pont nem érdekel hogy mit gondol egyik poltikai párt sem a melegekről, mert a családom, a barátaim, a kollégáim mind elfogadnak és így szeretnek. Ezen felül azt is figyelembe kell venni, hogy kinek milyen volt a neveltetése, kinek van most jó anyagi helyzete, a párt egyéb alapvető elvei (konzervatív értékek, szabadszellemű stb).


Az egyéni véleményem pedig az, hogy most már a magyar meleg társadalom tolja túl ezt a dolgot, és gyakorlatilag direkt polgárpukkasztásba megy át. Könyörgöm, nem ezzel fognak elfogadni minket, hogy telenyomjuk a várost matricákkal, 5 percenként meleg reklám a tv-ben, felvonulunk, mintha kiállítási darabok lennénk. A viselkedésünk, a környezetünkre tett benyomás képes megváltoztatni az emberek homoszexualitáshoz kapcsolódó viszonyát és nem ez ami most zajlik. 2 ember kedvelt meg, közülük az egyik nem bírta a melegeket, a másik egyenesen homofób volt, állandóan b*zinak hívott minden meleget. Munka során beszélgettünk, és rájött hogy jófej vagyok, nem nyomulok, nem dugók minden hétvégén mással, hanem kapcsolatot keresek és jé, láss csodát rájött hogy ugyanolyan ember vagyok mint bárki más.

2022. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!