Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy randizgatott sráccal, de mivel nem igazán jött be valamelyik félnek, egy ideig abbamaradt a kommunikáció, majd egyszercsak megint elkezdtetek kavarni?

Figyelt kérdés

Tudom, abszurdnak hangzik, de van ilyen? Pl. az egyik fél csak alkalmit akar,de aztán mással nem jön megint össze a randi, és visszatért hozzád?


Nekem van egy ilyen srác, akivel szívesen találkoznék meg egyszer, de ő csak egy jó dugast akart, semmi többet. Lehet még is játszotta hogy kedvel. Nem tudom. De nem lenne ellenemre, ha ujrakezdenenk pár hét vagy hónap után.



2022. febr. 23. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha csak szexet akarsz, akkor nyilván oké. Ha nem, akkor meg ne alázd magadat, mert k*rva gáz. Ettől legyen már több büszkeséged. Nem kell elfogadni, hogy te vagy a szamár.
2022. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elég kezdőnek tartom magam. Igazából ezzel a sráccal marha jó volt a szex, de utána túlságosan is kedveskedő lettem vele, megírtam neki, hogy nagyon élveztem a vele töltött időt, szívesen találkoznék még vele. Ígérgetett nekem ezt azt, aztán nem lett belőle semmi, valszeg talált jobbat.


A probléma csak annyi, hogy ő nem csak szobára jött fel, előtte randizgattunk, iszogattunk, romantikáztunk...így érthető módon kicsit elkezdtem iránta érezni valamit. És szerintem azért maradt abba az egész, mert leírtam neki, hogy nem csak szexet tudnék vele elképzelni...


Mi van ha mondjuk most hagyom, pár hét múlva meg ráírok, hogy nincs-e kedve megint egy jót dugni? Most már én is jobban átlátom, hogy ő mire vágyik, és igazából az egész sörözés meg borozgatás a két randinkon csak színjáték volt.

2022. febr. 23. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges

Egy ürítésre kellettél.

Fogd fel.

2022. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én felfogom. De akkor minek hazudja nekem azt, hogy ezen a héten talalkozhatunk. Vagy ennyi gerinc nem szorult bele. Velem is volt ilyen, hogy lemondtam egy randit, mondjuk aztan a másik illető se keresett. Én csak azt nem értem, hogyha én kerestem, miért nem tud annyit írni, hogy bocsi, közben osszejott valaki mással. Ezt valahogy sokkal jobban el tudom fogadni, mint a kussolast és lelepest. És mégiscsak egy olyan valakiről van szó, aki az én agyamban kefelt.
2022. febr. 23. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, de sokan vannak ilyenek. El kell engedni a p*csába. De még sok ilyennel fogsz találkozni, szóval többet ez sem lesz új. Megéri neked magadat mérgezni? Hidd el, hogy ő pont leszarja, mit gondolsz vagy érzel. Ideje volna neked is ezt tenni, mert ezzel önmagadat rombolod csak.
2022. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valóban igazad van, csak sajnálom hogy az első Tinder-randim egy sráccal végülis így alakult. Remélem azért, hogy a következő normálisabb lesz. Múlt héten 3 sráccal randiztam még, de valahogy egyikük sem volt az igazi. Ezért is kezdtem megint az elso randipartneremnel érdeklődni. De valszeg ő már tovabballt...
2022. febr. 23. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, én egy krva netes randit sem tudok összehozni, bár én neten csak itt ...

Élőben ismerkedem, de ott is vannak ilyen kifarsulások, eddig csak az volt.

Hánynom kell az egésztől már.. áá

2022. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!