Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Arckép csere nélkül találkozná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arckép csere nélkül találkoznál mással?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki amit mutatott magából az tetszik, viszont arcképet nem küld, szerinte a személyes találkozó jobb, másabb.

Eljönne oda ahová mondom.

Viszont nekem van két rossz tapasztalatom a vakrandival.

Volt olyan, hogy véletlenül máshoz mentem oda, mert az illető késett, az a személy meg hasonló öltözetben volt, mint amit a partner írt. Írtó kellemetlen volt.

A másik eset: tök máshogy nézett ki mint ahogy leírta magát, odaköszöntem, és mondtam, hogy ne haragudj, de nem jössz be.

Szinte még ő volt felháborodva, hogy feleslegesen utazgatott stb.

Mikor ő nem akart arcképet küldeni, ennek ellenére mégis találkoztam vele.

Nektek tapasztalatotok? Tanács?



2022. febr. 25. 17:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem szoktam benne lenni. Személyes találkozás esetén igenis mutasson arcképet magáról.


A netes képcsere, vagy itt a gyakoris az más. Itt ez csak arra megy hogy cseréljünk, lássuk egymás testét és farkát és ennyi.

2022. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Eddig két vakrandiból kapcsolatom, egy harmadikból pedig több találkozós haverkodásom lett.
2022. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Többször is alkalmiztam már arcképcsere nélkül. Hosszú távra, kapcsolathoz biztos kérnék arcképet is.
2022. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Sosem küldök fotót az arcomról, minden másról szívesen.

Túl sok ahhoz a gyökér (az internetes partnerkeresők 99%-a), hogy utána attól kelljen félnem, mikor állnak bosszút valamiért. Sajnos nem mindenki tudja feldolgozni, hogy nem tetszik.

2022. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Aha utolsó... egyébként ha valaki péniszéről vagy popójáról küld képet, akkor mindig megkérdem az ilyentől, hogy ha találkozunk, akkor miről ismerlek fel? Talán lehúzza a nyílt utcán a gatyáját vagy lehúzza a sliccét?


Nevetséges....

2022. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Szó se lehet ilyen találkozóról részemről.
2022. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

#5


Értelemszerűen nem tolom bele a képébe senkinek köszönés helyett az intim fotóimat, hanem üzenetváltás során kommunikálunk és ha igény van rá, elküldöm. Illetve én is elvárom, mivel elég sok az olyan ápolatlan farkú ember, akit bottal sem piszkálnék...


Miről ismernek fel? Mint már említettem, kommunikáció (!) során megbeszéljük hol találkozunk és mi alapján ismerjük fel egymást. Ehhez nem kell doktori vizsga...

2022. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bíznék ilyen zsákba macskában, mert már 30 vagyok...
2022. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Sosem küldök fotót az arcomról, minden másról szívesen.


Túl sok ahhoz a gyökér (az internetes partnerkeresők 99%-a), hogy utána attól kelljen félnem, mikor állnak bosszút valamiért."


Ez igaz, de ha esetleg valaki le akarna buktatni, akkor mondhatod azt is, hogy valaki a közösségi médiás oldaladról (facebook, instagram) szedte le a képeid és visszaéltek vele.


A legjobban ezt bírom, minden másról küld képet kivéve az arcáról.

Nemrég volt olyan aki olyan intim képet küldött magáról, hogy a karján lévő tetkó alapján én is be tudtam azonosítani :D

(keresztnevét tudtam + 1 dolgot és keresés alapján hamar kiderült ki ő).

Persze nem élek semmi ilyennel vissza.


"egyébként ha valaki péniszéről vagy popójáról küld képet, akkor mindig megkérdem az ilyentől, hogy ha találkozunk, akkor miről ismerlek fel? Talán lehúzza a nyílt utcán a gatyáját vagy lehúzza a sliccét?"


Ugyanez merül fel bennem is mindig.

Persze fontos a testalkatról és a szerszámról is kép (láttam már gusztustalan és fitymaszűkületes srcáot is), viszont ha ettől eltekintünk és minden okés a testével és a farkával, ha arcra nem jön be, akkor lehet akármilyen jó teste és farka, offolni fogom.


+Tapasztalat, aki az arcát nem meri felvállalni ismerkedéskor, nagy eséllyel kamus és ghostingolni fog.

+ telefonszámcsere is fontos nálam. Közbejöhet bárkinek bármikor valami, és nem mindig az emailen illetve a rómeón lóg mindenki, hátha jött egy új üzenet.

Illetve a találkozón is kétségei vannak az embernek, hogy vajon ő az? Odamenjek hozzá? Volt olyan, hogy én is és a másik is ezen vacilált.

Ezért kell telószám csere is. Megcsörgeted ott, és ha látod, hogy kicsörög és a telefonjához nyúl, akkor tudod ő az.

2022. febr. 25. 22:17
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Én meg 34 és eddig mindig simán mentek az ilyen találkozások.
2022. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!