Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Arckép csere nélkül találkozná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arckép csere nélkül találkoznál mással?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki amit mutatott magából az tetszik, viszont arcképet nem küld, szerinte a személyes találkozó jobb, másabb.

Eljönne oda ahová mondom.

Viszont nekem van két rossz tapasztalatom a vakrandival.

Volt olyan, hogy véletlenül máshoz mentem oda, mert az illető késett, az a személy meg hasonló öltözetben volt, mint amit a partner írt. Írtó kellemetlen volt.

A másik eset: tök máshogy nézett ki mint ahogy leírta magát, odaköszöntem, és mondtam, hogy ne haragudj, de nem jössz be.

Szinte még ő volt felháborodva, hogy feleslegesen utazgatott stb.

Mikor ő nem akart arcképet küldeni, ennek ellenére mégis találkoztam vele.

Nektek tapasztalatotok? Tanács?



2022. febr. 25. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Arckép nélküliekkel általában szóba se állok
2022. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Arcképcsere nélkül nem találkozok senkivel. Volt már rossz tapasztalatom az ismerkedéseim elején, hogy nem kértem képet.
2022. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

A szex a testiség ről szól, az összképet pedig arccal együtt nézem. Volt már hogy a test nagyon bejött de az arc nagyon nem, így szex során alig akart felállni amikor szopott. Szóval nem, arckép nélkül nem találkozom.

A nem akarom hogy felismerjenek részre az üzeneteknél annyit tudok mondani, hogy és ha már találkoztunk? Akkor utána nem ismerlek fel az utcán? Ahogy az összes többi előttem lévő pasi sem ismer fel?

2022. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Én a videóhívás híve vagyok,de csak ha az arcát mutatja.


Le lehet szűrni enélkül is amúgy hogy ki a kamus és ki nem az. Ha már jobban megismertük egymást közösségi oldalt cserélünk,ott is simán leszűrhető hogy kamu profil-e. Aki kicsit rutinosabb simán ki tudja ezt venni.


Sajnos igen,vannak akik netről letöltött képet használnak. Nemrég én is beleestem ilyenbe,4-5 képe volt a srácnak (tipikus kis páwa gyerek kisfiús arccal mint én :D) megadta a telszámát és megbeszéltünk egy talit. Odamegyek sehol senki. Írok neki semmi válasz. Még azt se mondhatta volna hogy nem jöttem be neki, hogy meglátott messziről,mert este volt és kapucni,meg maszk volt rajtam.

Vártam rá egy órát majd hazamentem. Megtaláltam a facebookját. Totál kamu volt a srác. Nem tudom honnan szedte a képeket de a képkereső nem dobott ki semmit. Fb profilja tele csak meleg srácokkal,képei alatt meleg nagyapák és kiéhezett pasik kommentjei. Majd néhány velem egykorú srác elég durvákat kommentelt oda amit inkább nem írom le minek nevezték. Tehát nem csak engem cseszett át a kis g@ci ezek szerint . Amúgy valahonnan rohadt ismerős volt a srác a képekről,de nem tudom honnan...

Mai napig nem tudom hogy lehettem ennyire vak,és miért nem néztem meg jobban.

Tehát az arcképek se minden.

23/F

2022. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 steven95 ***** válasza:
95%

Az igazság ott van, hogy mindegy hogy mutat-e arcot vagy sem, HANEM neked kéne már eljutni addig, hogy ne kínzó vacillálásként éld meg ezt a döntéshelyzetet.


Vagy érd el, hogy könnyedén lekezeled az arckép nélküli talit, ha nem jön be az illető találkozókor, vagy végre ne éhezz annyira a f*ra(már bocsánat :), hogy bevállalod minden stresszérzés ellenére és utána megy a 'rinya', ha nem úgy alakult, ahogy gondoltad.

2022. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pasi akivek találkoztam arckép nélkül és a találkozáskor simán közöltem vele, hogy bocs de nem. A hátrány, hogy készülsz rá, zuhanyzol, borotválsz ha kell előtte stb, majd személyesen pedig semmi. Szóval nem, vagy mindent mutatunk a találkozás előtt vagy semmit. Sőt, mostanában azt tapasztalom, hogy telefonszámot ad mindenki. Ez viszont tetszik, mert volt már hogy késtem, és telón hívtam fel és szóltam hogy kések 10 percet.
2022. febr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Azta. Van itt pár öntelt válasz :D


Na akkor én is írok. Szoktam arckép nélkül talizni.

Van jó és rossz tapasztalat. A leszólításra javaslom beszéljétek meg, hogy azt kérdezed ő jött-e a jófogáson vásárolt könyvért. Ez nem kínos és ha véletlen rosszat kérdeztél se para. Plusz én mobilszám nélkül nem szoktam talizni. Az nekem alap. Bár semmit se jelent. Tegnap pl akartam talizni egy pasival. Ő írt rám és 1 hete kéri a talit. Oks. Megadta a számát. Elindulok és mondtam felhívom majd pontosítani. A telefont nem veszi fel. Majd letilt. Na ez milyen?

Aztán a múltkor leszopott egy pasi. Oda volt értem. Akart új talit. Ok. Leszerveztem a lakást. Várom. 4-re beszéltük meg. Facen írt, hogy már nemsoká jön. 15.58-kor letiltott. Na most ebbe hol a logika?


Na de a sztorik nem kapcsolódtak, így írom amit akartam mondani. A kép nélküleik nagyrésze vagy ronda vagy parás. A parás alatt értem, hogy fél a lebukástól. Ez a tipus a megbízható. Szerintem.

Mert nem élő pride felvonulások élőben. A rondaság egyén kérdése. Én pl nem tartom helyesnek magam aztán mégis tök sok srácnak bejövök amit sose hiszek el... Szóval szerintem az ha valaki nem ad képet nem jelenti azt mindig, hogy gáz. Inkább azt hogy fél a lebukástól. Ami nekem pl pozitív.

2022. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

a 17-esnek nagyon igaza van, a telefonszám tekintetében is.De már emailt sem adnak meg sokam, nemhogy telefonszámot.

Aki pedig ilyen korrekt,hogy leszervezi a lakást is, az egy megbecsülendő ember. Ritka az ilyen.

Még annyit ,hogy nagyon sok nős, családos van, szerintem ők azok akik a kép adásától fáznak...

2022. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mi van ha olyan szemét a partnered, hogy miután már képet nem mutattál, de élőben találkoztatok és szexeltetek, utána titokban lefényképez, és elküldi... ilyenekre nem számítanak... mondjuk ne is legyen, de szerintem az egyenesség az egyetlen járható út..
2022. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
A kb. 22 ev alattiakat hanyagolom, gyerekes gondolkodasuak es sokszor csak a kepre mennek h kiverjek. Az idosebbek egy fokkal megbizhatobbak, de ott is vannak furák, meg kell ismerni a masikat, mar ha hagyja. Ha nem, akkor igy jart. Sokszor elmegy a kedvem, de utana visszajon😂
2022. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!