Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen volt az első élményetek egy másik fiúval? Mesélnétek róla egy picit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Neten ismerkedtünk meg. Pár órán át csevegtünk, cseréltünk fotókat arc nélkül (és persze ruha nélkül). Mindkettőnknek tetszett amit látott, így vettem a bátorságot és belementem egy találkozóba még aznap este. Ott is minden rendben volt, felmentünk a lakására. Kicsit beszélgettünk, majd rátettem a kezem a combjára és elkezdtem simogatni a farka felé. Éreztem a nadrágján keresztül, hogy kőkemény, ami nagyon felizgatott. Ő a kanapén hátradőlt, én pedig elé térdeltem és kigomboltam a farmerjét, lehúztam a sliccét, majd lehúztam róla minden ruháját. A kezembe vettem a farkát és éreztem a kellemes melegségét. Furcsa, de kellemes érzés volt másét markolászni. Gyengéden elkezdtem csókolgatni a golyóit, majd egyre feljebb haladtam a makkja felé. Végignyaltam a farkát, az ajkaim közé vettem a tövénél, majd bekaptam a farkát és gyengéden elkezdtem szopni. Nagyon izgató volt érezni a számban, hallani a sóhajait. A történet végét kitalálod... :)

28F

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

"A történet végét kitalálod... :)"


Basszus, a legjobb résznél hagyod abba, pedig olyan jól írsz. :)

2022. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Uhh, 1-es!! Nagyon tetszett a történet!!
2022. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos a környékemen nincs korombeli hasonló alkattal (21 vagyok vékony), csak az idősek verik a nyálukat utánam így sajna még nemvolt. Meg ha találtam is pont jót ritka esetben valahogy úgy hozta a sors ne történhessen meg. Mintha valami nagyobb erő próbálni megakadályozni ebben :D barátnőm már volt
2022. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem se volt még mert eddig csajom volt. Közös maszti volt csak gimibe
2022. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se volt sajnos..
2022. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
!-eske, a köz kívánatára írjál még, kérlek.... ;-)
2022. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1-eskét írtam volna... :-( bocánat
2022. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, közkívánatra a folytatás... :)


Sok gondolat forgott hirtelen a fejemben, de az izgatottság és az új érzések, ingerek elnyomták azokat, amelyek azt kiabálták, "Úristen, mit csinálok én itt!". Előrébb tolakodott a kéj, a szenvedély, ahogy a számban éreztem a meleg farkát, ahogy a nyálam egyre csak gyűlt és nedvesítette a makkját, ahogy olykor kicsordult az ajkaim mellett és éreztem a farka tövénél pihenő ujjaimon ahogy végigcsorgott.

A srác a kanapén hátradőlve élvezkedett, a fejét hátradöntve. Megsimogattam a combját, éreztem ahogy feszülnek az izmai. A kezemet végigfuttattam a hasán, fel a mellkasára és vissza a farka felé, végig a combján a vádlijáig, miközben a fejem fel-alá járt a farkán és rendületlenül szoptam. A szemébe néztem, a számban a farkával, az ajkaim közé fogva a makkját és egy nagyot sóhajtott... Megszólalt és finoman belemarkolt a hajamba: kérte, hogy cseréljünk, mert így nagyon hamar el fog élvezni. Egyszerre örültem, hogy jól csinálom, élvezetet nyújtok számára és fogott el az izgalom, hogy egy fiú fogja a farkam szopni.

2022. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Levette rólam a ruháim, a helyére ültem a kanapén és szétnyitottam a lábaimat, őt pedig közé engedtem. Ott térdelt előttem, megfogta az izgalomtól már merev farkam és rögtön medicsért, hogy milyen szép farkam van. Alig nyugtáztam a bókot, már a szájában volt a farkam és ütemesen járt a feje az ágyékom felett. Sosem volt korábban ilyen intenzív érzés az orális szex egyetlen lánnyal sem. Valahogy tudta milyen erővel kell fognia a kezével, hogy hogyan kell finoman szívogatva szopni és akkor még bele sem kezdett a farkam tövének kényeztetésébe a nyelvével, szájával... Eszméletlen jól csinálta, annyira intenzív, korábban nem tapasztalt ingerek értek, hogy amikor újra a szájába vette a farkam, már éreztem pillanatokon belül el fogok élvezni.
2022. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!