Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Várjak-e rá, voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak-e rá, voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval,aki teljesen lenyűgözött, akár még a nagy Ő is lehetne, de sajnos a családja egyáltalán nem fogadja el és emiatt nem tudja,hogy a szerelmet válassza e vagy a "családi békét". Én várnék rá valameddig,hogy tisztuljon a kép,mert tudom,hogy ő is arra vágyik,amire én,csak fél. Én meg attól tartok,hogy mégse tudja majd átugrani ezt az akadályt,de az nagyon fájna 😔

2022. márc. 3. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valameddig várnék.
2022. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Várjál rá!

De ha ennyire bizonytalan, még ha most téged is választ, később előfordulhat, hogy családi nyomásra visszakozik.


Mennyire függ a családjától? Van saját megélhetése, egzisztenciája? Mert jobb lenne ettől az intoleráns "családtól" minél messzebb lenni, különben hosszútávon megkeserítik majd az életeteket.


Nagyon drukkolok nektek, remélem jól dönt és a szerelmet választja!

2022. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van pénze meg munkája,annyira nem függne tőlük,de nagyon fél attól,hogy elveszti a szüleit. Igen,az nekem is megfordult a fejemben,hogy utána is lehetnek gondok,de valahogy ezzel most nem akarok foglalkozni
2022. márc. 3. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


"nagyon fél attól,hogy elveszti a szüleit"

Tudom, hogy durván hangzik, de akik lemondanak a fiukról a mássága miatt, azokért nem kár. Ha egész életében a családja elvárásainak akar megfelelni, soha nem lesz boldog.

2022. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Várj, de te tudod meddig vársz rá. A vágyait nem fogja tudni elnyomni. Csináljátok akkor titokban, fogadd el hogy egy ideig nem lesznek családi ebédek.
2022. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam,hogy az ilyenek nem szülők,de hát még nem tart itt,hogy belássa.

Titokban meg már nem igazán tudja tartani és őszintén,én sem akarok titkolózni,ahhoz már fáradt vagyok

2022. márc. 3. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Titkolózni nem szabad, az hosszútávon megnyomorítja a lelket. Bújkálni, állandóan azt figyelni az utcán, étteremben, hogy nincs-e a közelben ismerős vagy rokon, aki megláthatna titeket...


Mennyi idős a fiú?

2022. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
25, én 22, tehát sem én sem ő nem tini már
2022. márc. 3. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.


Őszintén szólva sokkal lejjebb tippeltem volna a korát, 18-19-re. 25 évesen már nagyon nem szabadna ilyen bizonytalannak lennie, ennyire függenie a családjától érzelmileg.

Nos, a romantikus énem még mindig azt mondja, hogy várj rá, adj neki időt, remélem észhez tér.

2022. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nála lassabban történt az önelfogadás,még most sem teljes,de túlzottan bejön minden értelemben,hogy "harc" nélkül elengedjem. Csak ez a várakozás meg nekem fáj,mert ha mégse akar velem lenni,az kegyetlen rossz lesz. De hát jobbat nem tudok
2022. márc. 3. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!