Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már régóta ismerek többször találkoztunk én beleszerettem, nagyon jóban vagyunk, arra most, hogy miért nem jöttünk össze nem térnék ki táv stb. viszont nagyon jó barátok lettünk mindent megtudunk beszélni és mindig ott vagyunk a másiknak ha bármi bánatunk van vagy bármi.

De ő most összefog jönni újra az exével és úgy érzem, hogy örökké együtt lesznek. Félek, hogy nem látom többet, félek, hogy már nem lesz rám szüksége. És, hogy meg fog szakadni köztünk a kapcsolat. :( én azt nem élném túl, ugyanakkor azt sem tudom végignézni, hogy újra összejön az exével és valószínűleg, hosszú évekig hanem örökké együtt lesznek szerintem. :( Nagyon szeretem, de nem tudom h kellene elengednem, de közben meg nem bírom ezt végig nézni. Úgy volt, hogy találkozunk még mielőtt felmerült az exe újra, de valószínűleg ez már nem fog összejönni. :(

Mintha kitépnének belőlem egy darabot, bár beszélünk még rendszeresen de már olyan magányos lettem a közelgő talijuktól mintha már nem lenne itt nekem. :( Am több mint egy éve nincsenek már együtt. Közben fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni, de nem tudom mit tehetnék. Úgy fáj... :( Már ha belegondolok, hogy többet nem csókolhatom meg vagy nem érhetek úgy hozzá, rosszul leszek. :((


25-26 F/M



2019. jan. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Gyanítom az exe az csaj, különben ha jól megvagytok másképp nem menne vissza hozzá.

Bisezxekkel ezért nem kezdek.

2019. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, srác az exe. Meleg.
2019. febr. 1. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos voltam ilyen helyzetben. (22F-25M)

( Szinte majdnem ugyan ez volt a bajom, nekem is és hát csak én szépen el is veszítettem sajnos. :( :( :( :( )


Esetleg, ha beszélnétek erről az egészről? Ha elmondanád neki, hogy mit is érzel, meg, hogy mitől, tartasz, lehetne találni rá megoldást.

Légy kitartó és bátor, ha ennyire fáj, akkor tegyél érte, hogy ne veszítsd el!!! Hajrá, drukolok neked! :)

2019. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel hulye! Megis mire varsz? 25-26 eves vagy... kesobb rosszabb lesz...cselekedj... mobd meg neki h szereted, h te teljes szivbol szereted, h nem akarod elvesziteni, h te tobbet tudnal adni neki, es nem akarod elvesziteni...most kell lepned...most cselekedj, mert kesobb meg fogod banni
2019. febr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a két előttem lévő hozzászólással!
2019. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!