Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért izgat fel mikor valójába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel mikor valójában nem élveztem?

Figyelt kérdés

Ezen a héten volt az első fiús élményem.


Egy izmos fiúval találkoztam. Miután kielégített orálisan mondta, hogy most én jövök. Holott előre fixáltuk, hogy csak ő fog. Ez már meglepett.


Nem akartam, de annyira mondta, hogy mondom jó akkor picit csinálom, végülis hátha tetszik. Azonban onnan hogy a számba vettem fogta a fejem.


Kb 2 perc alatt végzett, de ezidő alatt d-gta a számat és rászorította a fejem a farkára. Néha tövig nyomta és a végén pedig a számba ment el.


Ki akartam köpni de rám parancsolt, hogy nyeljem le. Utána nevetett majd azt mondta, hogy na ennyit arról, hogy első volt neked... Felöltöztem és eljöttem.


Azóta se beszéltem vele. Na de a fura, hogy egyszerre dühít a dolog és egyszerre izgat. Mármint, hogy nem tetszett de mégis tetszett. Miért van ez? Ha hívna újra elmennék.



2022. márc. 8. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy tulajdonképpen szereted ha dominálnak. Sokaknak meglepetés de sok passzívban ott van ez.
2022. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is voltam szűz aztán tudom,hogy ez így nem történhetett meg,az inkább kitaláció egy fiú részéről.
2022. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd hogy nem volt más is. Szerintem nem hazudik. Tudnék mesélni én is fura emberekről. Nem csak normális storyk vannak. Legjobb barátom elment dugni valakihez. A lakásban 3 fiú várta...
2022. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem ritka az erőszak...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Egyébként jól írták. Izgat a kiszolgáltatottság, a domináns partner. Van ilyen. Amúgy meg valóban szerencse hogy nem lett komolyabb bajod főleg ha az erőviszonyok se nagyon egyeztek.

2022. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyere hozzàm. Én csak szopatnék úgy ahogy szereted.
2022. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert élvezted. NEm baj az. Én is szeretem az ilyesmit ha ösztönösen jön a másikból.
2022. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Nyomi..
2022. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta is ezen kattogok...
2022. márc. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!