Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy a melegek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a melegek jó része valójában transznemű heteró nő? Jó szívvel érdeklődöm, testileg is, lelkileg is férfi szeretsz lenni melegként?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokatív, mielőtt félreértés esne. Biszex férfi vagyok, és általánosságban szimpatizálok a meleg kultúrával. (Egyénileg persze a normálisabb emberekre vagyok nyitott, akár hetero, akár bi, akár meleg, pán, stb.)

Szeretném még jobban érteni a melegeket, ezért kérdezek erről.

Megírjátok, ki érzi közületek lelkileg is önmagát férfinak és miért, milyen módon? :) Az aktívok jó részénél érthető, de a passzív szerepűeknél...? Még nem teljesen tudok kiigazodni a nemi identitásotokon (és orientációtokon), hiszen sok meleg inkább nőiesnek tűnik, de akkor ők valójában hetero transzi nők, nem?

Javítsatok ki, légyszíves, ha rosszul értelmezem többségeteket. :)


(Én, saját magam, szerintem bigender biszex vagyok.)



2021. júl. 30. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul értelmezed. Mivel ha valaki homoszexuális az azt jelenti hogy férfi ként férfivel képzeli el a életét. A transzneműk pedig nőként érzik magukat, testileg is azok akarnak lenni, ergo arra vágynak hogy a ellenkező nem legyen a ő nemük, ezt férfi ként vagina, nőként penisz. Vannak feminim melegek, de vannak fiminim heterok, ez személyiség és ha valaki feminim akkor ő ezt nem direkt csinálja hanem neki ez a természetes, a vékony hang a ő természetes hangja, és ez nem befolyásolja azt hogy milyen nemű szeretne lenni. Az egy dolog hogy valaki passzív, az nem befolyásol semmit, mivel minden férfinak van hátul egy stimuláló része ami által orgazmust tudnak elérni, legyen az hetero férfi vagy meleg mindenkinek van ilyen pontja amit ha eléggé stimulál valaki vagy valami akkor orgazmust ér el a ember, és sokan azt mondják hogy ez jobb orgazmus mint a pénisz stimulálásával érnek el.
2021. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Van a szexualitás ami csak azt határozza meg kihez vonzódsz. Aztán van a identitás ez a transznemű embereknél probléma mert ők más nemünek érzik magukat és nem érzik a övéknek a testüket. Ha valaki nőiesebb meleg/hetero akkor ez csak a személyiségük, aztán van a passzív/aktív szerep ez csak preferenció ki mit szeret az ágyban.
2021. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ezeket alapjában én is így értelmezem, de inkább lelkileg nem teljesen világos számomra számos meleg illető. Hiszen sokuk lelkileg feminin. Akkor az nem azt jelenti, hogy ők transzgender nők? Hiszen aki feminin, azaz nőies lelkileg, az esetleg nőnek is érzi magát, nem?

Vagy inkább sok meleg, vagy nézzük inkább a passzív melegeket: többségük nőies lelkű férfinak érzik lelkileg önmagukat, és nem lélekben nőnek akkor?

2021. júl. 30. 13:27
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Te csak vitapartnert keresel

Semmi gond.

Fordíthatunk a dolgon

Biszexek valójában mind homoszexuálisak csak nem vállalják magukat, és úgy élnek hogy mindíg mindenkit megcsalnak.

Ezt szeretted volna hallani?

2021. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vitapartnert, mondom, érteni szeretném a melegek lekivilágát. :) Tudom, ők se egyformák.

A biszexekről a mesét meg már sokszor hallottam.

Tényleg érdekel a pszichológia engem. Aki korrektül válaszol, megköszönném. Az első kettőnek köszi. :)

2021. júl. 30. 14:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy bonyolult dolog. Volt már olyan, aki azt mondta, hogy úgy gondolkodok, mint egy nő. Ugyanakkor ez eléggé általánosító, mert a nők sem gondolkodnak mind ugyanúgy. És ahogy te is írod, nem minden meleg egyforma, ahogy a hetero nők vagy férfiak sem. Ezért nem lehet úgy kategorizálni valakit, hogy "női lelke" van, mert melyik nő alapján határozták ezt meg? Van egy standard női lélek, akihez a többit mérik?

Szóval érted...ez nehéz. Mindenki inkább csak a saját esetét ismeri eléggé, én legalábbis igen. Férfiként élek vagyis úgy, ahogyan én a férfi létet értelmezem, de ha tehetném, akkor lehet varázsütésre átváltoznék nővé, csak azért, hogy kipróbáljam úgy hogyan találom meg az egyensúlyom.

Sokan szeretik az egészet csak a szexre kihegyezni, de ez nem erről szól.

Persze akkor, ha nem a szex határozza meg valaki teljes személyiségét. Ez nem tudom, hogy mennyire érthető?

2021. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy valaki feminin még nem feltétlen jelenti azt, hogy ő nőnek érzi magát.

Attól, hogy valaki passzív, még nem fogja az ellenkező nem ruhaviseletét hordani.

Ezek csak szerepek. A hetero kapcsolatokban sem minden esetben a férfi a domináns, láttam már párt fesztivál után hazaballagni, ahol a pasas sírt a nyílt utcán a barátnője előtt, hogy miért csalta meg. Neked ez sem lenne férfias.

Vannak olyan nők egy kapcsolatban, ahol ők viselik a nadrágot, a férfi meg egy papucs. Sokaknak ez sem férfias.

Ha valaki hetero létére nem kedveli a focit, az sem férfias?

Ezt lehetne folytatni.

2021. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 steven95 ***** válasza:
80%

A heteró férfiak igazából leszbikus transz-transz-nők?


Elhiszem, hogy teljesen rossz szándéktól mentes a kérdésed. Maradjunk, annyiban, hogy egy viccet megért logikai játékot kreálni a fogalmakból.

2021. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Vegyünk például engem, én biszexuális cis férfi vagyok. A cis annyit jelent hogy férfi nemi szervel születtem és annak is érzem magamat. Viszont én jobban meg tudom magamat érteni lányokkal, igaz utálok üzletbe járni velük, és vannak fiú barátaim is. De nőkben sokkal könnyebben meg tudok bízni, és sokkal könnyebben tudok beszélni mivel nem érdekel a foci, horgászat semmi ilyen, ettől függetlenül tudok más férfiakkal beszélni filmekről vagy másról. De ettől függetlenül férfinak érzem magam, és mindig is annak éreztem magam, és uninak tartom magam, de ha lánnyal lennék akkor el tudom azt is képzelni hogy csak aktív leszek, vagy fordítva ha férfival lennék és én lennék a passzív ezzel sincs gondom. Attól még hogy nőkkel jobban meg tudom magam érteni nem leszek nő. Attól még hogy valaki 100% passzív nem teszi őt nővé, ez a gondolkodásmód eléggé homofób és toxikus szerintem, amit nem tudok megérteni az az hogy miért kell így általánosítani és elítélni másokat, ha aktív vagy akkor is passzivot dugod szóval legalább azt a tiszteletet ad neki meg hogy nem ítélsz mindenkit el, mert ilyen erővel simán mondhatjuk rád is hogy meleg vagy és ezzel mi sem validáljuk azt amit érzel nők iránt, szerintem ez nem tetszene neked.... Szóval viselkedj úgy másokhoz ahogy szeretnéd hogy hozzád is viselkedjenek. Mert ha valaki azt mondja hogy ő nem nő akkor ő nem az, hiába feminim és hiába 100% passzív, akkor is férfi mert annak érzi magát.
2021. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan sztereotípia, mikor egy hetero pasi szereti ha a barátnője felcsatolhatóssal dugja meg. Rá is mondanák, hogy látens passzív meleg, miközben a pasik nem hozzák izgalomba.
2021. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!