Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy valaki első látásra nem jött be, de aztán vonzódni kezdtél hozzá?

Figyelt kérdés
Mi volt, ami később megfogott benne?

2022. márc. 13. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nem volt. Aki bejött azokkal volt szexkapcsolatom, de aki nem tetszett első látásra, az később sem jött be.
2022. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eddigi életem legnagyobb szerelme lett belőle. Nem tudom miért változott amit éreztem
2022. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Külsőre kép alapján nem fogott meg, de valami miatt mégis találkoztam vele.

Személyesen másabb volt, illetve ahogy megismertem milyen is valójában szerintem az fogott meg benne.

De volt példa az ellenkezőjére is.

Találkoztam már helyes kigyúrt pasival, akinek az egója valahol nagyon fent volt és lekezelően beszélt, önelégült bunkó volt.

Mondanom sem kell, eléggé kiábrándultam belőle személyesen, akármilyen jó pasi volt külsőleg, undor fogott el tőle, így nem is történt semmi több a találkozásnál.

2022. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen, történt.


Három alkalommal kifejezetten taszított. Majd később az utcán többször találkoztunk és valamiért egyre szimpatikusabb lett.


Mostanában viszonylag sűrűn találkozunk. Ő szorgalmazza jobban a találkozókat (én vagyok a nő, ő a férfi.)

2022. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Volt. A humora viszont annyira bejött/bejön nekem, hogy a külső teljesen másodlagossá vált. A szexben is hasonló dolgokat szeretünk. Olykor-olykor azóta is összejárunk.
2022. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször is történt már ilyen. Ahogy lassan - egyre jobban - megismertem, a személyisége, a belső tulajdonságai átalakították azt, amilyennek elsőre láttam és gondoltam. A külsőt is képes megszépíteni egy pozitív személyiség kisugárzása.
2022. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, végül valamiért bejött pedig nem változott ő sokat. Végül többször leszoptam
2022. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fiatalabb koromban egy kollégámat nagyon utáltam, késöbb nagyon jóba keveredtünk. Igaz, ebben én is "ludas" vagyok, mert nem akartam senkivel rossz viszonyban lenni, nyitottam felé. Ö pedíg vette a lapot. Szex nem játszott közre !
2022. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg. Egy vékony görbe pasi. A farka nagyon bejött. Élőben viszont nem jött be maga a srác, de aztán a szeretete, stb nagyon megfogott. Aktív volt.
2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!