Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Mennyire gyakori, hogy rossz élmény a szex sráccal?

Figyelt kérdés
Ma itt olvasgattam olyan kommentet, hogy pl a srác pofont ad ha nem nyeled le elélvezéskor... Nekem ez durva lenne. Aztán olvastam érdekeseket az egyik kérdésben is...
2022. márc. 16. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt pár rossz élményem, sajnos több mint jó.
2022. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Na, miket olvastál? :)

Amúgy nyilván vannak rosszabb, meg jobb élmények. Akár ugyanazzal az emberrel. Nagyon változó.

2022. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt olvastam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


De akinek volt leírhatná neki mi volt.

2022. márc. 16. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok már fiatal,de ha ,másban nem abban szerencsém volt,hogy a szex, a testiség nagyon jó volt mindig.Nem volt rossz élményem senkivel.

Ugyanezt a kapcsolataimról sajnos egyáltalán nem tudom elmondani...Dehát, minden nem lehet tökéletes :)

2022. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Eddig szerencsére nem volt részem erőszakkal, vagy azzal való fenyegetettséggel járó alkalomban. Sokan közülünk gondolom az ilyenek miatt vonakodik, mikor a személyes találkozó nyélbe ütéséről van szó. Aztán amikor valaki megijed, mert úgy érezte, hogy valami nem stimmelt a jelölttel, le van hordva kamusnak, meg ilyenek. Szóval nem veszélytelen a dolog, én pl. kezdek arra gondolni, hogy általános barátkozással kellene indítani, aztán ha megbízhatónak tűnik többedszerre is, akkor belevágni a témába.
2022. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Volt nekem is, és depressziós is voltam miatta sokáig
2022. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, sztem nem érdemes komolyan venni azt, amit olvastál. ;)
2022. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ám mindent készpénznek venni, amit itt olvasol.
2022. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem veszek mindent annak hisz tuti vannak hantázósok, de azért némelyik elég valósághű és ebből eredően ha csak egy része igaz is érdekes...
2022. márc. 16. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az elsőn kb szenvedtem, de a srác csak csinálta tovább mondván az első mindenkinek fáj. Elhittem...
2022. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!